A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Általános jellemzők | |
| Terméktípus | Termoelektromos vízmelegítő |
| Vízmelegítő típusa | Tartály |
| Felszerelési mód | Függőleges |
| Használat | Elektromos fűtés |
| Kapacitás | 130 l |
| Energiaforrás | Elektromosság |
| Használat | Háztartási |
| Felszerelési felület | Fal |
| Hőcserélő elemek száma | 1 |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Tartály bevonat anyaga | Zománc |
| Tulajdonság | Automatikus kikapcsolás Magnézium anód Túlmelegedés elleni védelem Tulnyomas elleni vedelem |
| Szín | Fehér |
| Csomag tartalma | 1 x termoelektromos kazán |
| Műszaki adatok | |
| Teljesítmény | 1.5 kW |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Maximális üzemi nyomás | 0.8 MPa |
| Maximum hőmérséklet | 75 C |
| Zajszint | 15 dB |
| Méretek | |
| Átmérő | 450 mm |
| Magasság | 1279 mm |


