A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








| Általános jellemzők | |
| Terméktípus | Elektromos vízmelegítő |
| Vízmelegítő típusa | Tartály |
| Felszerelési mód | Függőleges |
| Használat | Elektromos fűtés |
| Kapacitás | 50 l |
| Energiaforrás | Elektromosság |
| Használat | Háztartási |
| Nettó tartálytérfogat | 49 l |
| Felszerelési felület | Fal |
| Hőcserélő elemek száma | 0 |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Energiahatékonysági osztály | B energiaosztály |
| Tartály bevonat anyaga | Zománc |
| Titán | |
| Tulajdonság | ECO EVO |
| T-MAX | |
| Szín | Fehér |
| Műszaki adatok | |
| Teljesítmény | 1800 W |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Felfűtési idő 15 - 65°C | 87 min |
| Maximális üzemi nyomás | 8 bar |
| Maximum hőmérséklet | 80 C |
| Zajszint | 15 dB |
| Védelmi besorolás | IP X3 |
| Méretek | |
| Mélység | 47 cm |
| Magasság | 52.8 cm |
| Szélesség | 45 cm |
| Súly | 16 kg |


