Ariston Lydos Plus 100L villanybojler, 1800 W, heti programozás, zománcozott tartály TitánnalFedezze fel a hosszú zuhanyzókat, a hosszan tartó teljesítményt és a maximális kényelmet. Az Umberto Palermo által tervezett és kiváló minőségű anyagokból Olaszországban készült Ariston Lydos Plus kész több meleg vizet szolgáltatni, mint a hagyományos, azonos térfogatú, mindig hatékony és gyors vízmelegítők.
Intuitív kezelőfelületA termék előlapján található fejlett technológiájú kijelző egy okostelefonhoz hasonló, egyszerű és gördülékeny interakciót, valamint egyszerű hőmérsékletszabályozást tesz lehetővé.
WaterPlus technológia – Élvezze az extra meleg zuhany kényelmétA forradalmi WaterPlus technológia a hideg vizet a tartály aljában tartja, így csökkenti annak keveredését a felgyülemlett meleg vízzel. Ez akár 16%-kal * több meleg vizet biztosít, ami lehetővé teszi, hogy bármikor élvezze az extra meleg zuhany kényelmét. * A becsült maximális érték a modelltől függően. Az összehasonlítás a V40 teszt eredményeinek felhasználásával történt maximális üzemi hőmérsékleten a jelenlegi ATG termékek és az új, WaterPlus technológiával felszerelt ATG termékek között.
ECO Evo funkcióA CoreTECH által működtetett innovatív Eco Evo funkció megjegyzi az Ön mindennapi szokásait, hogy csak akkor biztosítson meleg vizet, amikor szüksége van rá, ezzel akár 14%-ot is megtakaríthat az áramfogyasztásban.
Olasz design – remekmű az otthonábanUmberto Palermo olasz tervező modern és magával ragadó alkotása. Az Olaszországban, kiváló minőségű anyagokból tervezett és gyártott Lydos modellek egyedi lakberendezési elemei lesznek otthonának. Lekerekített forma, elegáns esztétikus kivitel és látható csavarok nélkül. Ezekhez új anyagokat adnak a jobb teljesítmény érdekében.
Teljes kényelem- Heti ütemezés akár napi két fűtési ciklussal.
- A zuhany készenléti ikonja a rendelkezésre álló zuhanyzók számát jelzi.
- Tekintse meg a hátralévő fűtési időt a beállított hőmérséklet eléréséig.
- Nyaralás üzemmód energiatakarékosság érdekében hosszú távollét során.
Abszolút biztonsági rendszer, amely fenntartja a termék megfelelő működését.
TitanShield technológiaAz Ariston prioritása mindig is a fenntartható termékek fejlesztése volt. Az Aristonra jellemző Titanshield technológia garantálja a termék hosszú élettartamát és a csúcsteljesítmény megőrzését az idő múlásával. A Lydos sorozatú fűtőtestek belső felülete kettős korrózióvédelemmel van ellátva a titán természetes tulajdonságainak köszönhetően nagy magnézium anóddal kombinálva. Ásványi gát a mészkő ellen. Egyedülálló tulajdonságainak köszönhetően a titán természetesen oxidfilmet képez, amely megakadályozza a mészkő képződését a tározó belső felületén.
| Általános jellemzők |
| Terméktípus | Elektromos vízmelegítő |
| Vízmelegítő típusa | Tartály |
| Felszerelési mód | Függőleges |
| Használat | Elektromos fűtés |
| Kapacitás | 100 l |
| Energiaforrás | Elektromosság |
| Használat | Háztartási |
| Nettó tartálytérfogat | 95 l |
| Felszerelési felület | Fal |
| Hőcserélő elemek száma | 0 |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Energiahatékonysági osztály | B energiaosztály |
| Tartály bevonat anyaga | Zománc Titán |
| Tulajdonság | ECO EVO T-MAX |
| Szín | Fehér |
| Műszaki adatok |
| Teljesítmény | 1800 W |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Felfűtési idő 15 - 65°C | 166 min |
| Maximális üzemi nyomás | 8 bar |
| Maximum hőmérséklet | 80 C |
| Zajszint | 15 dB |
| Védelmi besorolás | IP X3 |
| Méretek |
| Mélység | 47 cm |
| Magasság | 88.5 cm |
| Szélesség | 45 cm |
| Súly | 24 kg |