PNI MAB300LR Lengőkapu automatizáló készlet
Szárnyaskapu automatizálási rendszerA szárnyaskapu nyitás automatizálási készlet két 40 W-os, 200 ford./perc maximális fordulatszámú motorral van felszerelve, amelyek maximum 200 kg tömegű és 2,5 méteres maximális hosszúságú kapukat képesek nyitni vagy zárni. A PNI MAB300LR kapuautomatizálási készlet tartalmazza a praktikus beléptetőrendszer üzembe helyezéséhez szükséges alapelemeket: vezérlőegységet, két dugattyús motort (maximum 300 mm-es kiterjesztés), két távirányítót, két fotocellát, figyelmeztető lámpát, stopgumit és rögzítési tartozékokat.
Távirányító, kompatibilis eszközökA kapu távirányítóról nyitható és zárható. A rendszer támogatja más beléptető eszközök csatlakoztatását, mint például elektromágneses zárak, rögzítő elektromágnesek, beléptető gombok, beléptető billentyűzetek. Opcionálisan a rendszer napelemes rendszerhez vagy 24 V-os tartalék akkumulátorhoz csatlakoztatható.
Automatikus zárás időzítésselA rendszer beállítható úgy, hogy a kapuk egy bizonyos időintervallum után automatikusan záródnak. Ezenkívül a kapuk egyidejűleg vagy legfeljebb 10 másodperces eltéréssel nyithatók vagy zárhatók, vagy a két kapu közül csak az egyik nyitható.
AkadályészlelésNyitáskor vagy záráskor beavatkozó akadály észlelése esetén a kapuk leállnak. Válassza a biztonságot családja számára.
| Általános jellemzők |
| Használat | Dupla kapu |
| Nyítás típus | Szárnyaskapu |
| Felszerelési mód | Föld feletti |
| Csomag tartalma | 2 x Távirányító 1 x jelzőlámpa 1 x Vezérlőegység Rögzítési tartozékok 2 x fotocella 2 x dugattyús motor |
| Szín | Szürke |
| Műszaki jellegzetességek |
| Teljesítmény | 40 W |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Maximális nyomaték | 700 N |
| Nyitási szög | 90 ° 110 ° |
| Nyitási/zárási sebesség | 0.016 m/s |
| Maximális műkődési hőmérséklet (º+) | 60 C |
| Minimális műkődési hőmérséklet (º-) | -26 C |
| Védelmi besorolás | IP55 |
| Távirányító hatótávolsága | 50 m |
| Méretek |
| Súly | 13 kg |
| Maximális kapuhossz | 2.5 m |
| Maximális támogatott súly | 200 kg |