DoorPhone AP1- 2 vezetékes, alkalmazással
Az EVOLVEO DoorPhone AP1 egy kompakt kialakítású videótelefon, amelynek objektívje még éjszaka is képes felvételeket készíteni. A készlet tartalmaz egy beltéri egységet egy 7"-os színes monitorral, amelyen keresztül minden látogatót láthatsz és kommunikálhatsz velük. Ha szeretnéd megőrizni a felvételeidet, a 32 GB belső memóriával rendelkező készülék teljesen felkészült. Az EVOLVEO DoorPhone AP1 videotelefon Wi-Fi-vel a Smart Life alkalmazáshoz is csatlakoztatható a távoli irányítás érdekében. Az egyszerű kábelezésnek köszönhetően (csak két vezetéket használ) a telepítés bárki számára megoldható.
Az EVOLVEO DoorPhone AP1- 2 vezetékes, alkalmazással legfontosabb jellemzői:
- 7"-es monitor 2,4 GHz-es Wi-Fi-vel
- Egyszerű csatlakozás - csak 2 vezeték
- A kiskapu és a nagykapu nyitásának vezérlésére szolgáló relépár
- Smart Life mobilalkalmazás (Tuya)
- Ajtók, kiskapuk vagy nagykapuk távoli nyitása
- Kamera 1/3 CMOS érzékelővel
- Kétirányú kommunikáció
- 6 csengődallam közül választhatsz
- Több monitor csatlakoztatható a kaputelefon funkcióhoz
- Éjjellátó mód
- 32 GB belső memória
- Nagy, megvilágított címke a neved számára
Kompatibilis a Tuya platformmalA Tuya Smart egy univerzális okosotthon-alkalmazás, amely számos gyártó eszközeit egyesíti egyetlen átlátható ökoszisztémába. Lehetővé teszi a kényelmes vezérlést, automatizálást és csatlakoztathatóságot a népszerű hangalapú asszisztensekkel az Android és iOS platformokon. Ideális választás mind a kezdők, mind a haladó felhasználók számára, akik teljes kontrollt szeretnének okosotthonuk felett.
Kompatibilis a gyártó alkalmazásával
A termék intelligens funkcióinak használatához párosítanod kell a készüléket a gyártó alkalmazásához. Az alkalmazással kapcsolatos további információkért (név, támogatott operációs rendszer, támogatott nyelvek) és az eszköz alkalmazáshoz való hozzáadásának módjáért kérjük, hogy olvasd el a termék kézikönyvét.
Az EVOLVEO videotelefon egyszerűen telepíthető
Telepítés
Nem kell aggódnod az EVOLVEO DoorPhone AP1 videotelefon telepítése miatt, soha nem volt ilyen egyszerű! Az ajtóegység és a monitor összekapcsolásához mindössze két vezetékre van szükség. A videotelefon az eredeti csengő helyére egy kétvezetékes kábellel csatlakozik. Nem kell figyelned a vezetékek polaritását, csak használd az előkészített karos bilincseket, és mindent gyorsan és egyszerűen csatlakoztathatsz. Mind az ajtóegységet, mind a monitort úgy tervezték, hogy egy szabványos KU68 szerelődobozba szerelhető legyen.
Funkció
A videotelefon kültéri paneljén találsz egy háttérvilágítással ellátott gombot, amellyel a vendégek hívhatnak. A tartós alumíniumötvözetből készült panel IP65 besorolású (a mellékelt tömítéssel megfelelően felszerelve), amely ellenállóvá teszi a kedvezőtlen időjárási viszonyokkal szemben. 1/3-as CMOS-érzékelővel ellátott kamerával rendelkezik, így szükség esetén az otthoni monitoron is láthatod a vendéget, és a beépített mikrofonnak, illetve hangszórónak köszönhetően kommunikálhatsz vele. Mindig teljes áttekintést kapsz arról, hogy ki áll az ajtóban, és mire van szüksége Tőled. Ezt a funkciót még teljes sötétségben is használhatod, a videotelefon panelje IR-világítással büszkélkedhet az éjjellátás érdekében.
A csomag tartalma:
- 7″ monitor, belépési panel
- ajtóegység, tápegység
- csavarok és dübelek készlete
- kábelkészlet az egységek csatlakoztatásához
- felhasználói kézikönyv
Paraméterek:
- Monitor méretei: 13 × 20 × 4 cm
- Ajtóegység méretei: 10 ×13,8 × 4 cm
- A tápkábel hossza: 120 cm
- Menü nyelvei: CZ, SK, EN, HU és RO
- Felbontás: 1080p
- Védettségi szint: IP65
| Csatlakoztatás |
| Csatlakoztatás | WiFi 2,4 GHz |
| Tulajdonságok |
| Felbontás | 1920 × 1080 px |
| Felszerelés | Éjjeli látás, Hangszóró, Kijelző, Mikrofon |
| Dallamok száma | 6 |
| Funkciók |
| Funkciók | Kétirányú kommunikáció |
| Védelmi fokozat |
| IP védelmi fokozat | IP65 |
| Szín |
|
| Szín | Szürke |
| Kapcsolódás |
| Támogatott OS | Android, iOS |
| Kompatibilis alkalmazások | Smartlife, Tuya |
| Tápellátás | Hálózati |
| Alkalmazás nyelve | Angol, Cseh, Magyar |
| Használat |
| Működés | Önállóan |
| Használat | Ablak-, ajtó-, és kapuvezérlés |
| Csomagolás |
| Csomag tartalma | Szerelőkészlet |
| Vevőkészülékek száma a csomagban | 1 db |
| Csengők száma a csomagban | 1 db |
| Vevőkészülék méretei |
| Magasság | 10 cm |
| Szélesség | 13,8 cm |
| Mélység | 4 cm |
| Tulajdonságok |
| Egységek összekapcsolása | Vezetékes |
| Kijelző mérete | 177,8 mm |
| Különleges funkciók |
| Különleges funkciók | Belső tárhely, Éjjellátás, Mobilalkalmazás, Színes kijelző |