TP-Link Tapo TC82 battery 2K outdoor kameraHa szeretnéd ellenőrizni, hogy mi hol történik otthonodban, akkor hasznosnak fogod találni a praktikus TP-Link IP-kamerát. Ezzel a biztonsági kamerával felügyelheted a kiválasztott területet, és fő előnye, hogy digitális jelet tud továbbítani a hálózaton keresztül. A felvételek távoli elérése bárhonnan lehetséges. A kamerát beltéri és kültéri használatra egyaránt tervezték, és csak rajtad múlik, hogy kültéren vagy beltéren helyezed el.
Szigorúan felügyeli a meghatározott területet
Ez a hasznos TP-Link wifis kamera gondosan őrzi a kijelölt területet. A kamera segítségével kitűnően követheted az aktuális eseményeket, akár távolról is. Az objektív fix, mely állandó fókusztávolsággal rendelkezik, és egyenletes látószöget kínál. 2304 × 1296 px maximális felbontásban képes rögzíteni a felvételt. Ezzel a felbontással a kép megfelelő minőségű és részletességű lesz. Ez a modell éjjellátó funkcióval is büszkélkedhet. A kamerán keresztül még gyenge fényviszonyok mellett is láthatod, mi történik. Sötétben a kamera színes üzemmódban rögzíti a képet valós időben. Mozgás és személy(ek) intelligens észlelése funkcióval látták el, ami lehetővé teszi bizonyos események automatikus azonosítását. Sikeres detektálás esetén a rendszer automatikusan bekapcsolja az akusztikus riasztást. Az adattárolási lehetőségek között SD-kártya és felhőalapú tároló is szerepelhet, ahol szükség esetén az összes felvételt megtalálhatod. Ez a wifis kamera MicroSD memóriakártya nyílással rendelkezik, a kártya maximális kapacitása 512000 MB.
A célszerű TP-Link wifis kamera olyan funkciókat kínál, amelyeket hasznosnak fogsz találni
A célszerű TP-Link IP kamera hasznos kiegészítő funkciókkal rendelkezik, amelyek növelik a kényelmet a használat során. A tevékenységi zóna megadása után a mozgáskövetés és a felvétel a megadott területen belül fog végrehajtódni. A kamera PIR-szenzorral van felszerelve, amely azonosítja a közelben tartózkodó emberek által kibocsátott infravörös sugárzást. A kétirányú hangátvitel lehetővé teszi, hogy kommunikálj a kamera előtt levő személlyel. A kamera titkosított adatátvitelt garantál, így a kamera és más eszközök közötti kommunikáció titkosítással zajlik. Ez a modell Android és iOS operációs rendszert kezel. Google Assistant és Amazon Alexa hangvezérlésnek köszönhetően egyszerű szóbeli parancsokkal vezérelheti a kamerát.
TP-Link Tapo TC82 battery 2K outdoor kamera wifis kamera - alapvető paraméterek- Ez az előnyös TP-Link IP kamera képadatokat gyűjt és továbbít IP protokollon keresztül egy számítógépes hálózaton belül
- Ezt a kamerát beltéren és kültéren is használhatod
- 111° szögben lévő teret felügyel
- Éjszaka a képet színes üzemmódban rögzíti
- Az éjszakai látótávolság akár 9,1 m
- Hangjelző rendszer a betolakodók elriasztására
- Értesítést küld mobiltelefonra
- A rögzített adatok SD-kártyán vagy felhőalapú tárolón tárolhatók
- Állandó látómezővel és állandó gyújtótávolsággal rendelkező fix objektívvel rendelkezik
- Lehetővé teszi annak a tevékenységi zónának a meghatározását, ahol a mozgás nyomon követése és a felvétel aktiválása megtörténik
- Személyek infravörös sugárzását érzékelő PIR-érzékelőt tartalmaz
- A kétirányú hangátvitelnek köszönhetően kommunikálhatsz is a kamera által rögzített személlyel
- A kamera titkosított adatátvitelt tesz lehetővé
- Ez a modell Android és iOS operációs rendszert támogat Tápellátás: elemes
- Csatlakoztatás: WiFi 2,4 GHz
- Interfész: WiFi
- Videó kompresszió: H.264
- A wifis kamera méretei: 6 × 6 × 8,9 cm (szé×ma×mé)
| Méretek |
| Mélység | 8,9 cm |
| Magasság | 6 cm |
| Szélesség | 6 cm |
| Videó |
| Betekintési szög | 111 ° |
| Maximális éjszakai hatótáv | 9,1 m |
| Videó kompresszió | H.264 |
| Maximális felbontás | 2304 × 1296 px |
| Objektív típusa | Fix |
| Bemeneti és kimeneti nyílások |
| SD kártya max. méret | 512 000 MB |
| Interfész | WiFi |
| Memóriakártya nyílása | MicroSD |
| Tárhely típusa | Cloud, SD |
| Tulajdonságok |
| Használat | Beltéri, Kültéri |
| Egyéb funkciók | Éjjellátás, PIR szenzor, Tevékenységi zónák, Titkosított adatátvitel |
| Éjjellátás | Színes |
| Érzékelés | Mozgás, Személy(ek) |
| Audio | Beépített hangszóró, Beépített mikrofon, Kétirányú hang |
| Értesítés | Mobil |
| Riasztás | Hang |
| Kapcsolódás |
| Alkalmazás nyelve | Angol, Cseh, Szlovák |
| Támogatott OS | Android, iOS |
| Tápellátás | Elemes |
| Kompatibilis hangasszisztensek | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Kompatibilis alkalmazások | Gyártói alkalmazás |
| Csatlakoztatás |
| Csatlakoztatás | WiFi 2,4 GHz |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Németország, Szlovákia |
| Csomagolás |
| Csomag része | Szerelési anyag, Tartó |
| IP kamera protokoll |
| IP kamera protokoll | Wi-Fi |