A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Paraméterek | |
| Méretek | |
| Mélység | 13 cm |
| Magasság | 11,6 cm |
| Szélesség | 8,4 cm |
| Videó | |
| Betekintési szög | 88 ° |
| Maximális éjszakai hatótáv | 16 m |
| Maximális felbontás | 2880 × 1620 px |
| Videó kompresszió | H.264 |
| Zoom | Digitális |
| Objektív típusa | Fix |
| Bemeneti és kimeneti nyílások | |
| SD kártya max. méret | 512 000 MB |
| Interfész | MicroSD/SDHC slot, WiFi |
| Memóriakártya nyílása | MicroSD |
| Tárhely típusa | Cloud, SD |
| Lefedettség és ellenállás | |
| IP védelmi fokozat | IP65 |
| Tulajdonságok | |
| Használat | Kültéri |
| Kivitel | PTZ |
| Egyéb funkciók | Éjjellátás, Forgás, Mozgás követés (Auto tracking), Titkosított adatátvitel |
| Forgás | Motoros |
| Éjjellátás | Színes |
| Érzékelés | Állatok, Autók, Mozgás, Személy(ek) |
| Audio | Beépített hangszóró, Beépített mikrofon, Kétirányú hang |
| Értesítés | Mobil |
| Riasztás | Fény, Hang |
| Kapcsolódás | |
| Alkalmazás nyelve | Angol, Cseh, Szlovák |
| Támogatott OS | Android, iOS |
| Tápellátás | Elemes, Hálózati, Napelemes |
| Kompatibilis hangasszisztensek | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Kompatibilis alkalmazások | Gyártói alkalmazás |
| Csatlakoztatás | |
| Csatlakoztatás | WiFi 2,4 GHz |
| Csomagolás | |
| Csomag része | Napelem, Szerelési anyag, Tartó |
| IP kamera protokoll | |
| IP kamera protokoll | Wi-Fi |


