iGET HOME Camera CS6 Black - kültéri, FullHD, hang- és mozgásérzékelő, éjjellátásEllenálló kültéri IP kamera
Biztosítsd otthonod az iGET márka termékeivel. A vezeték nélküli kültéri iGET HOME Camera CS6 IP kamera lehetővé teszi az online megfigyelést az iGET HOME / TUYA / Smartlife mobilalkalmazáson keresztül telefonon vagy tableten. Rendkívül egyszerű kezelést és Full HD felbontású felvételeket kínál. Az ellenálló IP65 kivitelezésnek köszönhetően nemcsak kültéren, hanem beltéren is elhelyezhető – ház, garázs, nyaraló, de akár iroda vagy otthon is. A robusztus, állítható tartónak köszönhetően a kamerát szinte bárhová felszerelheted.
Az iGET HOME Camera CS6 Black minőségi felvételekkel lep megA kiváló minőségű érzékelő (CMOS, 1/2,9") tiszta és éles képet biztosít Full HD felbontásban. A felvételek H.264 kódolással tárolódnak. A beépített IR megvilágítás akár 10 méteres hatótávolsággal tökéletes képet biztosít éjszaka is. Rendelkezik mozgásérzékelés funkcióval is, amikor a kamera automatikusan elkezd rögzíteni és képeket készíteni. Emellett értesítéseket küld a mobiltelefondra.Az iGET HOME Camera CS6 beépített mikrofonnal és hangszóróval is rendelkezik, így kétirányú kommunikációt tesz lehetővé.
Maximálisan biztonságosAz iGET HOME Camera CS6 a felvételeket Micro SD memóriakártyára, amely akár 128 GB méretű is lehet, vagy felhőbe menti. Biztosan értékelni fogod a hangasszisztensekkel, például a Home Assistant-tal való kompatibilitást. A kamera vezeték nélkül csatlakozik a hálózatodhoz, és támogatja az OnViF protokollt, valamint a 64/128 bites WEP, WPA/WPA2 vagy WPA-PSK/WPA2-PSK biztonsági szabványokat.
Az iGET HOME Camera CS6 Black IP kamera főbb jellemzői- Full HD felbontású felvétel (1 920 × 1 080 pixel)
- Fém kivitel por- és vízállósággal az IP65 szabvány szerint
- Vezérlés mobiltelefon és tablet segítségével az iGET HOME / Tuya / Smartlife alkalmazással
- Az iGET HOME Camera CS6 Black akár 10 méteres távolságig lát infravörös éjjellátóval
- Beépített mikrofon és hangszóró a kétirányú kommunikációhoz
- Látószög: 110°
- OnViF protokoll és Home Assistant támogatás
- A felvételek memóriakártyára vagy felhőbe menthetők
- Csatlakozás WiFi 802.11 b/g/n 2,4 GHz segítségével
- A csomag tartalma: iGET HOME Camera CS6 Black kamera, 4 dBi antenna, gyors használati útmutató, 12V DC 1A hálózati adapter, 4 méteres kamerakábel, imbuszkulcs a tartó meghúzásához, tartó, tiplik és csavarok a felszereléshez
| Méretek |
| Mélység | 16,3 cm |
| Magasság | 16,4 cm |
| Szélesség | 5,8 cm |
| Videó |
| Betekintési szög | 110 ° |
| Maximális felbontás | 1920 × 1080 px |
| Bemeneti és kimeneti nyílások |
| Interfész | MicroSD/SDHC slot, WiFi |
| Tárhely típusa | Cloud |
| Tulajdonságok |
| Használat | Kültéri |
| Egyéb funkciók | ONVIF |
| Érzékelés | Behatolás, Hang, Mozgás |
| Audio | Beépített hangszóró, Beépített mikrofon, Hangfelvétel, Kétirányú hang |
| Értesítés | Mobil |
| Kapcsolódás |
| Támogatott OS | Android, iOS |
| Tápellátás | Hálózati, Jack-csatlakozós |
| Kompatibilis alkalmazások | IFTTT, iGet Home, Smartlife, Tuya |
| Csatlakoztatás |
| Csatlakoztatás | WiFi 2,4 GHz |
| Használat |
| Bővíthetőség | Nyílt rendszer |
| Használat | Biztonsági rendszer, Smart-Home |
| Működés | Önállóan |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |