A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Tulajdonságok | |
| Modell neve | Hikvision DS-2CD2043G0-I (2.8mm) |
| Garancia | 2 év forgalmazói garancia |
| Ház formátuma | Csőkamera |
| Szenzor típus | CMOS |
| Szenzor mérete | 1/3 |
| Videó felbontás (megapixel) | 4 Megapixel |
| Videó felbontás (pixel) | 2560x1440p |
| Vízszintes látószög | 78° |
| Videó tömörítés | H.264/H.264+/H.265/H.265+/MJPEG |
| Képkocka sebesség | 25 képkocka/másodperc (fps) |
| Videó stream-ek száma | 2 |
| Látószög beállíthatósága | Fix látószög és manuálisan állítható fókusz |
| Lencse fókusztávolsága | 4 mm |
| Lencse rekeszértéke | F1.6 |
| Mûködési környezet | Kültéri |
| Víz és porállóság | IP67 |
| Hálózat (protokoll) | TCP/IP, HTTP, ICMP, DHCP, FTP, SMTP, stb... |
| Hálózati kapcsolat | Vezetékes (LAN) |
| P2P | Van |
| ONVIF | Rendelkezik ONVIF támogatással |
| Minimum fényigény | 0 Lux |
| Éjjellátás | Van |
| Éjszakai látótávolság | 30 méter |
| Hullámhossz | 850nm (piros ledek) |
| Infra ledek száma | EXIR LED |
| Infra működési módja | Automatikus, Kézi |
| IR Cut | Tartalmaz IR-CUT-ot az éjszakai látáshoz |
| FTP szerverre való feltöltés | Fotó feltöltése mozgás érzékelés esetén |
| Memóriakártya foglalat | MicroSD |
| Memóriakártya támogatás maximális kapacitása | Maximum 128Gb, Class10 |
| Beépített memóriakártya kapacitása | Nem tartalmaz beépített memóriakártyát |
| Ütemezett rögzítés | Fotó mentése memóriakártyára, Videó mentése memóriakártyára, Fotó feltöltése FTP-re |
| Mozgásérzékelés | Képtartalomváltozás alapján |
| Riasztás (érzékelés) | mozgásérzékelõ |
| Riasztási események | Email küldés, fotó vagy videó feltöltése FTP szerverre |
| Forgatás (függõleges) | 0 fok |
| Forgatás (vízszintes) | 0 fok |
| Képjavító eljárások | WDR |
| Snapshot lekérhetőség | HTTP protokoll segítségével URL-ből snapshot, azaz pillanatkép kérhető le róla |
| RTPS lekérhetőség | RTSP protokoll segítségével képanyag kérhető le róla |
| WDR | Van |
| WDR implementáció | valós WDR |
| Online felhasználók | 5 egyidejű felhasználó |
| Rendszer | IP |
| Támogatott operációs rendszerek | Microsoft Windows, Apple MacOS, Android, iOS |
| Támogatott böngészők | Apple Safari, Google Chrome, Internet Explorer |
| Mûködési hõmérséklet | -10°C-50°C |
| Működési páratartalom | 20% ~ 90% nem kicsapódó |
| PoE (Power Over Ethernet) | Van 802.3af PoE támogatás |
| Tápegység feszültsége (Volt) | 220V / DC12V (Tápegység nincs a csomagban) |
| Tápegység teljesítménye (Amper) | 1.0A (Tápegység nincs a csomagban) |
| Elektromos fogyasztás | 7W |
| Méret | 70 mm × 166 mm |
| Szoftver nyelv | Magyar nyelvű |
| Kézkönyv nyelv | Angol nyelvű |
| Tanúsítványok | IC,CE,FCC,RoHS |
| Gyártó | Hikvision |


