A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Jellemzők | |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| Felbontás | 2 MP |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Kialakítás | csőkamera |
| Tápellátás | 12VDC |
| Szerelés | felületre |
| Szenzorméret | 1/2.7" |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Íriszvezérlés | Video |
| Foglalat | M12 |
| Fogyasztás | 4 W |
| Rezgésállóság | Fix telepítésű |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | Fix |
| Min. megvilágítás | 0.01 lux |
| Kompatibilitás | ONVIF |
| IR LED távolság | 50 |
| WDR | Elektronikus WDR |
| Optika fajtája | Fix |
| Kódolás | H.264/H.264+/H.265/H.265+/MJPEG |
| Vandálbiztosság | Nem vandálbiztos |
| Helyi rögzítés | micro SD kártyahely |
| IR LED | IR LED |
| Vízszintes látószög | 114 |
| Függőleges látószög | 62 |


