Az EZVIZ C8c IP kamera minden sarokba belát, és megbízhatóan lefed minden szöget. A motoros forgatással és kiváló minőségű érzékelővel 4K felbontású felvételeket készít, így a legapróbb részleteket is felfedheti. Az AI-algoritmusokkal továbbfejlesztett fejlett észlelési funkciók megbízhatóan észlelik az autókat vagy embereket, és tájékoztat téged. Szükség esetén az EZVIZ IP kamera hangosan szirénázik és stroboszkópos világítást is indíthat, hogy elriassza a hívatlan vendégeket. Amint leszáll az alkonyat, értékelni fogod az infravörös megvilágítás és a reflektorokat. A kamerát vezeték nélküli Wi-Fi-n vagy Etherneten keresztül csatlakoztathatod az internethez.
Az EZVIZ C8c 4K IP kamera 360 fokban fedi le a környezetet
Az IP kamera 1/2,7"-es CMOS-érzékelővel és 4 mm-es f/1,6 objektívvel rendelkezik, amely részletes 4K felbontást (3840 × 2160 px) biztosít. A motoros forgatással az IP kamera az ingatlan nagy területét képes lefedni, így jobban megvéd a potenciális veszélyektől.
Az EZVIZ C8c 4K IP kamera intelligens érzékeléssel rendelkezik
Az AI-funkciók ingyenesen integrálódnak a kamerába, és a tevékenységek megbízhatóbb felismerésére szolgálnak. Az EZVIZ C8c 4K így csak indokolt esetben küld értesítést, csökkentve a téves riasztások számát. Az IP kamera felismeri az embereket és az autókat. Amikor személy jelenlétét érzékeli, ráfókuszál, és automatikusan elfordul, hogy kövesse a mozgását. Az alkalmazáson keresztül beállíthatod az érzékelés érzékenységét és megadhatod a pontos látószöget, amely akár 12 is lehet. Ezutáncsak kattints az előre beállított pontokra, és a kamera automatikusan visszatér a helyére.
Kiváló minőségű kép nappal és éjszaka
Tulajdonos vagy otthonod még a sötétség leple alatt sem marad védtelenül. Az EZVIZ IP kamera IR-világítóval és LED-fénnyel van felszerelve, amelynek hála színes éjszakai látást biztosít. A fekete-fehér éjjellátó nagy hatótávolsággal rendelkezik, akár 30 méterig. Semmi és senki sem marad rejtve a kamera elől.
Robusztus kialakítás és rugalmas telepítési lehetőségek
A robusztus felépítés időjárásállóvá (IP65) tesziaz EZVIZ C8c 4K IP kamerát, ami biztosítja a problémamentes folyamatos működést. Ezenkívül a készülék könnyen elhelyezhető pontosan ott, ahol szükséged van rá. Így a lehető legjobban ráláthatsz a célterületre.
Kétirányú kommunikáció
Az EZVIZ C8c 4K IP kamera hangszóróval és mikrofonnal van felszerelve a kényelmes kétirányú kommunikációhoz. Ha valaki megjelenik a kamera látóterében, akkor gond nélkül beszélhetsz vele távolról.
A kamera kezeli az aktív védelmet
Ha egy hívatlan vendég túl közel kerül, a kamera aktív védekezést indíthat el az elriasztás érdekében. Ez egy hangos sziréna és villogó reflektorok bekapcsolásából áll.
Stabil Wi-Fi kapcsolat
Az EZVIZ C8c 4K IP kamera két nagy teljesítményű antennával érkezik, amelyek akár 220 m vezeték nélküli jel hatótávolságot biztosítanak. A készüléket szükség esetén Ethernet-en keresztül csatlakoztathatod az internethez.
Hangvezérlés
A kamera kompatibilis a Google Assistant vagy az Amazon Alexa hangalapú asszisztensekkel.
Tárolási lehetőségek
A H.265 tömörítéssel sokkal több felvétel fér el a memóriakártyán vagy a felhőben. Az EZVIZ C8c 4K IP kamera akár 512 GB-os memóriakártyák számára is alkalmas.
Az EZVIZ C8c 4K IP kamera legfontosabb jellemzői
Kültéri IP kamera motoros forgatással
- 360°-os panorámakép
- 4K felbontást biztosító, kiváló minőségű érzékelő
- Az IP kamera mesterséges intelligencia segítségével képes felismerni az embereket vagy a járműveket
- Aktív védelem szirénával és stroboszkóppal
- Infravörös éjjellátó 30 méteres hatótávolsággal
- Színes éjszakai látás
- Megbízható vezeték nélküli internetkapcsolat 2,4 GHz-es Wi-Fi-n keresztül
- IP65 tanúsítvánnyal rendelkező időjárásálló kialakítás
- Beépített hangszóró és mikrofon a kétirányú hívásokhoz
- A H.265 videótömörítés tárhelyet takarít meg a memóriakártyán vagy a felhőben
- A kamera együttműködik a Google Assistant és az Amazon Alexa szolgáltatással
- Támogatja a MicroSD-kártyákat (akár 512 GB; nem tartozék) és az EZVIZ CloudPlay tárhelyet (fizetős szolgáltatás)
Paraméterek:
| Maximális éjszakai hatótáv | 30 m |
| Betekintési szög | 87 ° |
| Maximális felbontás | 3840 × 2160 px |
| Videó kompresszió | H.264, H.265 |
| SD kártya max. méret | 512 GB |
| Interfész | MicroSD/SDHC slot, RJ-45 LAN, WiFi |
| Memóriakártya nyílása | MicroSD |
| Tárhely típusa | Cloud, SD |
| Mélység | 12,83 cm |
| Szélesség | 10,23 cm |
| Magasság | 14,71 cm |
| Használat | Kültéri |
| Kivitel | PTZ |
| Egyéb funkciók | Éjjellátás, Forgás |
| Forgás | Motoros |
| Éjjellátás | Színes |
| Érzékelés | Autók, Személy(ek) |
| Audio | Kétirányú hang |
| Értesítés | Mobil |
| Alkalmazás nyelve | Angol, Cseh |
| Támogatott OS | Android, iOS |
| Tápellátás | Hálózati |
| Kompatibilis hangasszisztensek | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Csatlakoztatás | Ethernet, WiFi 2,4 GHz |
| Csomag része | Hálózati kábel, Szerelési anyag, Tartó |