A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:



| Videó | |
| Maximális éjszakai hatótáv | 10 m |
| Betekintési szög | 100 ° |
| Maximális felbontás | 1920 × 1080 px |
| Tulajdonságok | |
| NVR max. csatornaszám | 8 |
| IP védelmi fokozat | IP66 |
| Használat | Kültéri |
| Egyéb funkciók | Éjjellátás, PIR szenzor, Titkosított adatátvitel |
| Kivitel | Cube |
| Forgás | Kézi |
| Éjjellátás | Klasszikus |
| Érzékelés | Hálózatról való lekapcsolás, Mozgás |
| Video | |
| Maximális éjszakai hatótáv | 10 m |
| Betekintési szög | 120 ° |
| Videó kompresszió | H.264 |
| Méretek | |
| A kamera szélessége | 6,5 cm |
| A kamera magassága | 10,5 cm |
| A kamera mélysége | 15,1 cm |
| A központi egység szélessége | 21,5 cm |
| A központi egység mélysége | 12,5 cm |
| Csomagolás | |
| Kamerák száma a csomagban | 2 db |
| Csomag része | Hálózati kábel, Szerelési anyag, Tápkábel, Tartó |
| Lefedettség és ellenállás | |
| IP védelmi fokozat | IP66 |
| Használat | |
| Bővíthetőség | Nyílt rendszer |
| Használat | Biztonsági rendszer |
| Működés | Központi egységen/bridge-en keresztül |
| Tulajdonságok | |
| Használat | Kültéri |
| Éjjellátás | Klasszikus |
| Egyéb funkciók | Éjjellátás |
| Érzékelés | Mozgás |
| Értesítés | Mobil |
| Riasztás | Hang |
| Fejlett funkciók | Motion Detection 2.0 |
| Kapcsolódás | |
| Alkalmazás nyelve | Angol, Cseh, Magyar, Német, Szlovák |
| Támogatott OS | Android, iOS |
| Kompatibilis alkalmazások | Google Home, Gyártói alkalmazás, Tuya |
| Tápellátás | Hálózati |
| Kompatibilis hangasszisztensek | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Csatlakoztatás | |
| Csatlakoztatás | WiFi 2,4 GHz |
| Aljzat típusa | |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Nagy-Britannia, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |


