Turbionaire TLN50S Beépíthető páraelszívó, 50cm, 430 m3/h, 3 sebességfokozat, 1 motor, c energiaosztály, Rozsdamentes acél A beépíthető páraelszívó diszkrét, de hatékony jelenlétet biztosít a gőz, a szagok és a főzési folyamatból származó zsírvisszatartás elszívásában.
Frissen tartja a levegőt
3 sebességfokozat a hatékony elszívásértA 3 ventilátorsebesség biztosítja a megfelelő mennyiségű levegő elszívását, hatékonyan eltávolítva a füstöt, gőzt és szagokat mind elszívó, mind keringtető üzemmódban a TCF1 szénszűrőkkel (a szűrők külön megvásárolhatók).
A mindössze 0,8 mm vastag rozsdamentes acélkeret tökéletesen keretezi a vezérlőpanelt, a LED-es világítási rendszert és a szívófelületet.
A mosható rozsdamentes acélból és alumíniumból készült 5 rétegű fémszűrő biztosítja a sikeres zsírmegkötést.
Könnyű vezérlésÉlvezze a sokkal egyszerűbb vezérlést az ergonomikus gomboknak köszönhetően. Gyorsan, egy enyhe nyomással beállíthatja a páraelszívó beállításait az Ön preferenciáinak megfelelően. Az elegáns, exkluzív stílus fokozza a főzés élményét.
LED világításA 3200K színhőmérséklet optimális fényt biztosít a főzéshez. A kiváló LED-világításnak köszönhetően könnyen láthatóvá válik, hogy mit főz, mivel a fény egyenletesen oszlik el a főzőlap teljes felületén. A LED-lámpák kevesebb energiát fogyasztanak és hosszabb élettartamúak, mint a hagyományos lámpák.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Kialakítás | Hagyományos |
| Szellőztetés | Kivezetés Recirkulációs |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Szűrő típusa | Mosható Szénszűrő |
| Szűrők száma | 2 |
| Fény típusa | LED |
| Tulajdonság | Világítás |
| Szín | Ezüstszín |
| Műszaki adatok |
| Minimális légáramlás | 310.7 m³/h |
| Maximális légáramlás | 400 m³/h |
| Zajszint | 55 dB 59 dB |
| Teljesítmény | 64.8 W |
| Erősségi fokozatok | 3 |
| Motorok száma | 1 |
| Hatékonyság és tartósság |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Világítás hatékonyság | A Energiaosztály |
| Méretek |
| Magasság | 302.4 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Mélység | 295.6 mm |
| Szellőző átmérője | 150 mm 120 mm |
| Kábel hossza | 1.5 m |
| Súly | 6.4 kg |