Hozza közelebb a remekműveket
Az első 5x teleobjektív a Xiaomi T sorozatban 5x optikai zoommal, 10x optikai szintű zoommal, 20x és afeletti ultra-zoommal a Leica optikával kombinálva közelebb hozza a távoli történeteket.
Fotográfia, amely kiemelkedik, ragadja meg a pillanatokat távolról
Legyen szó a győzelmi dobogóról vagy az esküvői oltárhoz vezető útról, a teleobjektív minden csodálatos pillanatot lenyűgöző tisztasággal örökít meg — közvetlenül a legszebb életpillanatok közé repítve Önt.
A legszebb pillanatok most közelebb vannak
Élvezze a teleobjektív kivételes teljesítményét erőteljes kompressziós hatásokkal, amelyek minden képkockát meggyőzőbbé tesznek.
A szuper-teleobjektív a látóterére fókuszál, hogy megkülönböztesse az egyedi történeteket.
Túllépve azon, amit láthat
Az AI számítógépes fotózás átlépi a távolság korlátait, hogy ultra-tiszta képeket készítsen messziről.
Leica tripla kamera
Egy professzionális kamera sokoldalúsága
A csúcskategóriás tripla kamerás konfiguráció széles, távoli és tiszta felvételeket készít szakértői szintű képekkel, amelyek gondtalanul biztosítanak lenyűgöző fotókat.
Fő kamera
Leica Summilux objektív.
Ultra-tiszta képminőség lenyűgöző fotókhoz.
A Leica Summilux objektív rendkívül nagy rekeszével és kivételes optikai teljesítményével pontosan adja vissza a lenyűgöző színeket, és tiszta, magával ragadó részleteket biztosít még gyenge fényviszonyok között is.
Light Fusion 900
Nagy dinamikatartományú érzékelő.
A csúcskategóriás klasszikus érzékelő 13,5 EV magas dinamikatartományával, amely összehasonlítható a professzionális kamerákkal, pontosan örökíti meg a fény és árnyék lenyűgöző pillanatait.
Még nehéz fényviszonyok között is, például erős fényben vagy háttérvilágítás mellett, gazdag fény- és árnyékrészletek maradnak meg, hogy nagyobb mélységet és dimenziót adjanak a képeknek.
Kivételes fény-árnyék élmény.
Háromkamerás rendszer, öt fókusztávolság
Fotózzon úgy, mint egy profi
A 15–230 mm közötti fókusztávolságot lefedve, stabil zoommal, Ön irányíthatja mind a távoli, mind a közeli terveket.
Az új Portrait Master algoritmusra való áttérés több fókusztávolságot és különböző fényviszonyokat tesz lehetővé. Nyomja meg az exponálógombot, hogy könnyedén megörökítse az élethű portrékat.
A Leica utcai fotográfiai mód ultra-gyors fotózást tesz lehetővé klasszikus fókusztávolságokkal és ikonikus színkezelési technikával, segítve a felhasználókat abban, hogy könnyedén megörökítsék az autentikus pillanatokat.
Nyissa meg gyorsan a kamerát közvetlenül a zárolt képernyőről, biztosítva, hogy soha ne maradjon le egyetlen csodálatos pillanatról sem.
Klasszikus fókusztávolságok
28 mm, 35 mm, 50 mm, 75 mm és 135 mm; a különböző fókusztávolságok sokoldalúságot kölcsönöznek az utcai fotózásnak.
Fejlettebb kereső
Lehetővé teszi a kompozíció gyors előnézetét pillanatképek közben, biztosítva a professzionális felvételeket.
Fő Jellemzők:
- Professzionális Leica optika
- Leica 5x Pro teleobjektív
- Magas átlátszóságú 7P aszférikus lencse
- Tükröződésmentes bevonat az objektíveken
- Infravörös fény szűrő forgatott bevonattal
- Lencseszélek tintabevonati technológiája
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | HyperOS |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Bluetooth verzió | 6.0 |
| Operációs rendszer verziója | Android 15 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor frekvencia | 3.3 GHz 2.4 GHz |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelség érzékelő Fényérzékelő |
| Csomag tartalma | Telefon Adatkábel Használati utasítás Telefontartó SIM-kulcs |
| Szín | Szürke |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Méretek | 77.9 x 7.96 x 162.7 mm |
| Súly | 210 g |
| SAR (W/kg) | Fej: 0.989W/kg Test: 0.994W/kg |
| Megjelenés | 2025 |
| Technológia | 2G 4G 3G 5G |
| Védelem | Porálló Water-Resistant |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 6.83 inch |
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Felbontás (pixel) | 2772 x 1280 |
| Kijelző jellemzői | Dolby Vision 144 Hz-es frissítési frekvencia HDR 10+ Érintés mintavetéli frekvencia: Akár 480 Hz 3200 nit (csucs) 447 ppi Akár 144 Hz frissítési frekvencia |
| Memória |
| Belső memória | 256 GB |
| RAM memória | 12 GB |
| Csatlakoztathatóság |
| Portok | USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 3 |
| Fő kamera felbontása | 12 MP Ultrawide 50 MP Wide 50 MP Telephoto |
| Másodlagos kamera felbontás | 32 Mpx |
| Videó felbontás | HD Full HD 4K |
| Fotó/video tulajdonságok | Panoráma HDR Slow motion Time-lapse Portré mód Night mode |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Töltő tartozék | Nem |
| Akkumulátor kapacitása | 5500 mAh |