A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.73 GHz |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 1 TB) |
Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.9" |
| Kijelző felbontása | 3200 x 1440 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív Dynamic AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Kamera | |
| Előlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamerák száma | 4 |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Van |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 7680 x 4320 @ 24 fps |
Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 40 MPx |
Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 108 MPx |
Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
Negyedik hátlapi kamera | |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása | 0.3 MPx |
Multimédia | |
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Adatátvitel | |
| Wi-Fi | Van |
| Wi-Fi Direct | Van |
| AirDrop | Nincs |
| NFC támogatás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Infraport | Nincs |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű Barométer |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 45 W |
| Vezeték nélküli töltés | Van |
Üzenetküldés | |
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek | |
| Hosszúság | 166.9 mm |
| Szélesség | 76 mm |
| Vastagság | 8.8 mm |
| Tömeg | 222 g |
Funkciók | |
| Dual SIM | Igen |
| Cseppálló | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Porálló | Igen |
| Ütésálló | Nem |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |


