Samsung Galaxy S26 Ultra
Kifinomult dizájn
Bemutatjuk a kamerazóna új kialakítását, amely tökéletesen simul a készülékbe, még elegánsabb megjelenést biztosítva.
Privacy kijelző
A beépített Privacy kijelző segítségével eldöntheti, hogy a teljes képernyőt, bizonyos alkalmazásokat, az értesítéseket vagy a PIN-kódokat, mintákat és jelszavakat szeretné elrejteni, amikor a Beállításokat, a zárolási képernyőt vagy a Biztonságos mappát használja.
Teljesítmény
Egyedi fejlesztésű processzorunk továbbfejlesztett NPU-val, GPU-val és CPU-val készült, a még jobb AI teljesítmény érdekében.
Nightography videófelvétel
A szélesebb rekesznyílások, a 200 MP-es Wide kamera 47%-kal jobb fényereje és a zajcsökkentés még gyenge fényviszonyok között is tiszta és részletgazdag videókat eredményeznek.
Photo Assist
Gyorsan és egyszerűen szerkesztheti fényképeit természetes nyelven megfogalmazott utasításokkal, a többit pedig a Galaxy AI elvégzi Ön helyett.
Az első beépített Privacy kijelző telefonban
Ismerje meg a beépített Privacy kijelzőt, kizárólag a Galaxy S26 Ultra modellen. Aktiválja manuálisan, és a Privacy kijelző innovatív technológiával védi személyes adatait, elrejtve a teljes kijelzőt mások látóteréből. Vagy Ön döntheti el, mit szeretne elrejteni, például bizonyos alkalmazásokat, az összes bejövő értesítést, vagy azokat a pillanatokat, amikor PIN-kódot és jelszót ad meg a Beállításokban, a zárolási képernyőn vagy a Biztonságos mappában.
Tegye még jobbá a vizuális élményt
A kijelző színmélység-feldolgozása négyszeresére nőtt, kiemelve fejlett mobil Digital Natural Image Engine (mDNIe) motorunk képességeit, amely segít a színeket és átmeneteket pontosan úgy látni, ahogyan szeretné. A legsötétebb tónusoktól a legélénkebb árnyalatokig jelentős grafikai teljesítménynövekedést tesz lehetővé. A ProScaler az AI-feldolgozás fejlesztéseinek köszönhetően a részleteket is javítja, így még tisztább képet eredményez.
Tartsa közel emlékeit akár 1 TB tárhellyel
A Galaxy S26 Ultra három tárhelyopcióval érhető el: akár 1 TB 16 GB memóriával, valamint 512 GB vagy 256 GB 12 GB memóriával, így az Ön telefonhasználati szokásaihoz legjobban illő kapacitást választhatja. Válassza az 1 TB-os változatot, ha haladó felhasználóként szeret játszani, gyakran készít nagy felbontású videókat, vagy nagy alkalmazásokat tölt le anélkül, hogy a telefon belassulna. Vagy válasszon a 256 GB és 512 GB közül kedvenc fényképei és a mindennapi használathoz szükséges alkalmazások tárolására.
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Vezeték nélküli töltés |
| Bluetooth verzió | 6.0 |
| Processzor model | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor frekvencia | 4.74 GHz 3.6 GHz |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő Barométer Giroszkóp Ujjlenyomat Közelség érzékelő Fényérzékelő Geomágneses érzékelő |
| Csomag tartalma | Telefon Stylus Pen SIM-kulcs C típusú USB adatkábel |
| Szín | Fekete |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Méretek | 78.1 x 7.9 x 163.6 mm |
| Súly | 214 g |
| SAR (W/kg) | Fej: 1.284 W/kg Test: 1.352 W/kg |
| Megjelenés | 2026 |
| Technológia | 2G 4G 3G 5G |
| Védelem | Porálló Water-Resistant |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 6.9 inch |
| Kijelző típusa | Dynamic AMOLED |
| Felbontás (pixel) | 3120 x 1440 |
| Kijelző jellemzői | 120 Hz-es képfrissítési sebesség Corning® Gorilla® Glass Victus 2 2600 nit 449 PPI |
| Memória |
| Belső memória | 256 GB |
| RAM memória | 12 GB |
| Csatlakoztathatóság |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Portok | USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 4 |
| Fő kamera felbontása | 10 MP Telephoto 50 MP Ultrawide 200 MP Wide 50 MP Periscope Telephoto |
| Másodlagos kamera felbontás | 12 Mpx |
| Videó felbontás | Full HD 4K 8K |
| Fotó/video tulajdonságok | Auto focus Arcfelismerés Panoráma HDR Portré mód Időzítő |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Töltő tartozék | Nem |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitása | 5000 mAh |