Motorola Signature
Az új motorola signature széria újradefiniálja a kifinomultságot a technológia és a dizájn tökéletes egyensúlyával. A kategória legjobb kamerarendszerével, személyre szabott prémium élményekhez biztosított exkluzív hozzáféréssel és még sok mással a precizitás és az elegancia kijelentése, hűen a Motorola DNS-éhez.
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM eSIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Bluetooth verzió | 6.0 |
| Operációs rendszer verziója | Android 16 |
| Processzor model | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor frekvencia | 3.8 GHz |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelség érzékelő Fényérzékelő |
| Csomag tartalma | Telefon SIM-kulcs C típusú USB adatkábel Védőtok |
| Szín | Szénfekete |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Méretek | 76.4 x 6.99 x 162.1 mm |
| Súly | 186 g |
| SAR (W/kg) | Test: 1,34 W/kg Sapka: 1.34 W/kg |
| Megjelenés | 2026 |
| Technológia | 2G 4G 3G 5G |
| Védelem | Porálló Water-Resistant |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 6.78 inch |
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Felbontás (pixel) | 2780 x 1264 |
| Kijelző jellemzői | Dolby Vision HDR10+ LTPO Technológia 165 Hz frissítési frekvencia |
| Memória |
| Belső memória | 512 GB |
| RAM memória | 16 GB |
| Csatlakoztathatóság |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Portok | USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 3 |
| Fő kamera felbontása | 50 MP Wide 50 MP Ultrawide 50 MP Telephoto |
| Másodlagos kamera felbontás | 50 Mpx |
| Videó felbontás | Full HD 4K |
| Fotó/video tulajdonságok | Auto focus Slow motion Time-lapse Night mode |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Töltő tartozék | Nem |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitása | 5200 mAh |