Motorola Razr 60 Swarovski
Brilliant Collection, egy ékszerkollekció
A Motorola bemutatja a Brilliant Collectiont, egy exkluzív, látványos kollekciót, amely a motorola razr 60-at és a moto buds loop-ot hozza előtérbe, egyedi módon, Swarovski kristályokkal díszítve.
Prémium dizájn
Egyedi ragyogás minden részletben
A Swarovski® kristályokkal díszített Brilliant Collection tökéletes harmóniában ötvözi a divatot, a művészetet és a technológiát. A razr 60 és a moto buds loop is PANTONE™ által érvényesített Ice Melt árnyalatban kapható.
Ragyogj a motorola razr 60-nal
Prémium, 3D, steppelt textúrájú felületével és 35 kézzel felhelyezett Swarovski® kristállyal díszítve a razr 60 a technológiát a művészet szintjére emeli.
Tökéletes dizájn, nagyméretű, precíziósan vágott Swarovski® kristályokkal.
A motorola razr 60 úgy készült, hogy minden szögből lenyűgöző legyen.
Tökéletes hangzás és egyedi stílus a moto buds loop-pal
A Swarovski® kristályokkal díszített moto buds loop megváltoztatja a hagyományos fülhallgatók megítélését, amelyek ékszerként személyiséggel bíró kiegészítőkké válnak.
A Moto buds loop ötvözi a Bose kivételes hangminőségét az egyedi, személyes stílusoddal.
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon Összecsukható telefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM eSIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Bluetooth verzió | 04.máj |
| Operációs rendszer verziója | Android 15 |
| Processzor model | Mediatek Dimensity 7400X |
| Processzormagok száma | 8 |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelség érzékelő Fényérzékelő |
| Csomag tartalma | Telefon Headset |
| Szín | Kék |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Méretek | 73.99 x 7.25 x 171.3 mm 73.99 x 15.85 x 88.08 mm |
| Súly | 188 g |
| SAR (W/kg) |
|
| Megjelenés | 2025 |
| Technológia | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 6.9 inch 3.6 inch |
| Kijelző típusa | POLED |
| Felbontás (pixel) | 2640 x 1080 1056 x 1066 |
| Kijelző jellemzői | HDR10+ 120 Hz FHD+ |
| Memória |
| Belső memória | 256 GB |
| RAM memória | 8 GB |
| Csatlakoztathatóság |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Portok | USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 2 |
| Fő kamera felbontása | 50 MP Wide 13 MP Ultrawide |
| Másodlagos kamera felbontás | 32 Mpx |
| Videó felbontás | Full HD 4K |
| Fotó/video tulajdonságok | Panoráma Slow motion Time-lapse Portré mód Időzítő Night mode |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Töltő tartozék | Nem |
| Akkumulátor kapacitása | 4500 mAh |