Motorola Moto G53 6,5" 5G 4/128GB DualSIM kék okostelefon (Újracsomagolt)Minden fotó gyönyörűnek tűnikÖrökítse meg életének pillanatait tiszta fényképekkel minden fényviszonyok között a fejlett 50 MP-es kamerarendszer segítségével. Fedezz fel mindent részletesen a Macro Vision kameraobjektív segítségével.
Megkülönböztető és tiszta fotók mindigÖrökítsen meg minden pillanatot az 50 MP-es kamerarendszerrel, és a Quad Pixel technológiával még gyenge fényviszonyok között is hozza ki a színek élénkségét.
Fedezzen fel minden részletetLépjen hihetetlenül közel, és fedezzen fel új részleteket a Macro Vision kamerával.
Professzionális szintű fotók készítése - Ne adja fel a tisztánlátástA részletek akkor is élesek maradnak, ha a fénykép egy területét levágja vagy kinagyítja.
5G sebességA Snapdragon® 480+ 5G processzor és az akár 4 GB RAM hihetetlen teljesítményével a következő szintre emelheted a telefonélményt.
Itt az ideje, hogy a szórakozást a következő szintre emeljük.Fedezze fel a tisztább, zökkenőmentesebb kilátást, és élvezze a megérdemelt kristálytiszta hangzást.
Fedezze fel a rendkívüli tisztaságotÉlvezze a tökéletes megjelenítést a 6,5 hüvelykes képernyőn. Kedvenc tartalmaid a 120 Hz-es frissítési frekvenciának köszönhetően minden eddiginél simábban és tisztábban futnak.
Szórakozás szélesvásznonA keskeny éleknek és a nagyobb képernyő-test aránynak köszönhetően a filmek, játékok és videohívások magával ragadják majd.
Élvezze a tisztább hangzástHangosítsa fel a hangerőt az intelligens erősítővel, és élvezze a sztereó hangszórók kiváló minőségű hangzását. Legyen elragadtatva a Dolby Atmos® technológia többdimenziós hangzásától.
Energia, ami mozgásban tartA hosszú akkumulátor-üzemidőnek köszönhetően nem veszít a cselekvésből. És a TurboPower™ technológiának köszönhetően pillanatok alatt teljesen feltölti telefonját.
Az időjárási körülmények nem jelentenek problémátA kiömlött folyadékoknak vagy fröccsenéseknek semmi esélyük a vízálló telefon ellen, amelyet úgy terveztek, hogy tökéletesen illeszkedjen a kezedbe.
Személyre szabhatja telefonjátA My UX segítségével telefonja pontosan úgy működik, ahogyan Ön szeretné. Irányítsd egyszerű gesztusokkal, vagy alakítsd ki a stílusodnak megfelelő megjelenést.
| Műszaki adatok |
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Hybrid SIM |
| SIM típus | Nano SIM eSIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Bluetooth verzió | 5.1 |
| Operációs rendszer verziója | Android 13 |
| Processzor model | Qualcomm Snapdragon 480 Plus 5G |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor frekvencia | 2.2 GHz 1.8 GHz |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő Giroszkóp Ujjlenyomat Iránytű Fényérzékelő |
| Csomag tartalma | Telefon Telefon töltő Adatkábel SIM-kulcs |
| Szín | Ink Blue |
| Méretek | 74.66 x 8.19 x 162.7 mm |
| Súly | 183 g |
| SAR (W/kg) | Fej: 0.98 W/kg Test: 1.32 W/kg |
| Megjelenés | 2022 |
| Egyéb | GPS |
| Technológia | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 6.5 inch |
| Kijelző típusa | LCD |
| Felbontás (pixel) | 1600 x 720 |
| Kijelző jellemzői | 269 ppi 120 Hz frissítési frekvencia |
| Memória |
| Belső memória | 128 GB |
| RAM memória | 4 GB |
| Csatlakoztathatóság |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Portok | USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 2 |
| Fő kamera felbontása | 2 MP Macro 50 MP Wide |
| Másodlagos kamera felbontás | 8 Mpx |
| Videó felbontás | Full HD |
| Fotó/video tulajdonságok | Auto focus Optikai képstabilizátor Digitális zoom |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitása | 5000 mAh |