A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:










A Huawei Nova 13 okostelefon pontosan azt kínálja, amire manapság egy modern telefon esetében szükséged van. Nagy 6,7 hüvelykes kijelző, elegáns kialakítás, 5000mAh akkumulátor és 100W-os gyorstöltés. A gyors HiSilicon Kirin 8000 processzor minden alkalmazást gyorsan futtat. A kameramodult az ikonikus Star Orbit gyűrűbe helyezték egy stílusos kockás mintázatú hátlapon. Az 50Mpx-es fő objektívet egy 50Mpx-es nagylátószögű objektív és egy 8Mpx-es makró objektív egészíti ki. A Huawei Nova 13 mobiltelefont az EMUI 14.2 operációs rendszer hajtja. Az alkalmazásokat a HUAWEI AppGallery oldaláról töltheted le.
| Kijelző | |
| Kijelző tulajdonságai | Adaptív frekvencia, Ívelt élek |
| Kijelző mérete | 6,5" és nagyobb |
| Kijelző mérete | 6,7 " (17,02 cm) |
| Kijelző típusa | OLED |
| Kijelző pixelsűrűség | 395 PPI |
| Kijelző felbontása | FullHD |
| Előlapi kamerasziget formája | Kör |
| Kijelző felbontása | Full HD 2412 × 1080 |
| Kijelző képfrissítési gyakorisága | 120 Hz |
| Fényképezőgép | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 × |
| Széles látószögű kamera felbontása | 50 Mpx |
| Hátsó (fő) kamera rekesznyílása | f/1,9 |
| Széles látószögű kamera rekesznyílása | f/1,9 |
| Az elülső kamera fényereje | f/2,4 |
| Makró kamera felbontása | 8 Mpx |
| Makró kamera rekesznyílása | f/2,2 |
| Fényképezőgép típusa | Makro, Széles látószögű |
| Optikai zoom | 4× |
| Kamera funkciói | Optikai zoom |
| Maximum videó felbontás | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| Maximális fényerő | f/1,9 |
| Hátlapi (fő) kamera felbontása | 50 Mpx |
| Előlapi kamera felbontása | 60 Mpx |
| Képstabilizálás | Optikai (OIS) |
| Előlapi kamerák száma | 1 × |
| Telefon márka/model | |
| Telefon modell | Nova 13 4G |
| Telefonmárka | Huawei |
| Konstrukció és szín | |
| Súly | 195 g |
| Védettségi fokozat | IPX8 |
| Gorilla Glass | Nem |
| Kialakítás | Érintőképernyő |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 161,4 mm |
| Szélesség | 75,3 mm |
| Mélység | 6,98 mm |
| Alapvető paraméterek | |
| Rendszermemória (RAM) | 12 GB |
| Belső tárhely mérete | 256 GB |
| Akkumulátor-kapacitás | Nagy |
| Megjelenés éve | 2025 |
| Kijelző mérete | 6,5" és nagyobb |
| Kártya konfiguráció | Dual SIM |
| Kijelző átmérője | 6,7" |
| Kijelző felbontása | 2412 × 1080 |
| Operációs rendszer | Android |
| SD-kártyahely | Nem |
| Hátlapi kamera felbontása | 50 Mpx |
| Előlapi kamera felbontása | 60 Mpx |
| Kommunikáció és hálózat | |
| Támogatott hálózati típus | GSM/GPRS (2G), LTE (4G) |
| Vezeték nélküli technológiák | A-GPS, Bluetooth, GPS, NFC, WiFi |
| Internetes hívás | VoLTE, VoWiFi |
| Elsődleges SIM kártya típusa | Nano SIM |
| Másodlagos SIM kártya típus | Nano SIM |
| Bluetooth hatótávolság | 5.2 |
| Rendszer | |
| Operációs rendszer | Android |
| Felhasználói felület | EMUI |
| Aljzat típusa | |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| Csatlakozók és érzékelők | |
| Érzékelők | Digitális iránytű (mágneses érzékelő), Fényérzékelő, Giroszkóp, Közelségérzékelő, Mozgásérzékelő (gyorsulásmérő, G-szenzor) |
| Csatlakozók | USB-C |
| 3,5 mm Jack | Nem |
| Funkciók | |
| Tulajdonságok | Arcfeloldás, Gyorstöltés, MMS támogatás, OTG, Ujjlenyomat-olvasó a kijelzőn |
| Töltés és akkumulátor üzemidő | |
| Akkumulátor kapacitása | 5 000 mAh |
| Töltési teljesítmény | 100 W |
| Cserélhető akkumulátor | Beépített akkumulátor |
| Memória és teljesítmény | |
| Belső memória | 256 GB |
| Processzor típusa | HiSilicon Kirin 8000 |
| Grafikus gyorsító | Mali G610 |
| SD-kártyahely | Nem |
| Processzormagok száma | 8 × |
| Processzor frekvencia | 2,4 GHz (2 400 MHz) |
| Processzor címke | HiSilicon |
| Rendszermemória (RAM) | 12 GB |


