Google Pixel 10 Pro XL
Az új status pro.
A Pixel-készülékeken elérhető legfejlettebb AI. Tökéletes kialakítás, két méretben. A fotók és videók új szintje. Google Tensor G5. Csúcsteljesítmény. 7 évig új funkciók és frissítések. A Gemini ereje,
Pixelre felturbózva.A Pixel készülékek beépített Geminivel rendelkeznek, amellyel gyorsabban elvégezheti a tennivalóit,
vagy egyszerűen megbeszélhet dolgokat. A tökéletes AI-asszisztens életének minden mozzanatához.1
Gépelés helyett használja a Gemini Live szolgáltatást, és folytasson természetes, kötetlen beszélgetést.
A Gemini segítségével bármiről beszélgethet, amit a képernyőn lát.
Időt takaríthat meg azzal, ha megkéri a Geminit,
hogy keressen rá információkra, és végezzen el feladatokat a Google-alkalmazásokban.
Bekarikázással keresés. Csak karikázza be azt, amiről többet szeretne megtudni – például egy képet, szöveget vagy videót.
A Pixel gyorsan megtalálja.
Stúdióminőségű fotók.
Moziminőségű videók.A fejlett AI modellek segítségével még könnyebb a látvány megörökítése, és a 100-szoros zoommal,
a lenyűgöző 50 MP‑es képekkel és a rendkívül stabil, 8K felbontású videókkal hihetetlenül kiemeli a részleteket.5
1100-szoros, professzionális
zoom. Ez a Pixel eddigi legjobb
zoomminősége.
Csúcsminőségű videófeldolgozás. A videóoptimalizálás
akár 8K-s felbontású videókat biztosít.
Automatikus legjobb felvétel. Csoportképek,
amelyek az egész csoportnak tetszenek.
Készítse el a képet.
És legyen benne Ön is.
Amilyen ellenálló, olyan zseniális.A Pixel 10 Pro kialakítása hibátlan: csiszolt fém díszítésekkel,
hihetetlenül tartós anyagokból készül.
Két méretben és négy elegáns színben kapható,
így kiválaszthatja az Önnek leginkább megfelelőt.
Tartós alumíniumból és Corning®
Gorilla® Glass Victus® 2 üvegből
készült, amely karcálló és esésálló.7
A 3300 nites csúcsfényerősségű Super Actua kijelzőnek köszönhetően a képernyő még közvetlen napfényben is magával ragadóbb.8
Védi Önt és adatait. PA Pixel eddigi legnagyobb teljesítményugrása.
Google Tensor G5. A következő generációs chip továbbfejlesztett TPU‑val és CPU‑val.
Több mint 24 órán át használható.
A Qi2 vezeték nélküli Pixelsnap mágneses töltéssel még gyorsabban feltöltődik.10
16 GB RAM és akár 1 TB-os tárhely Zoned UFS technológiával.
A Pixellel minden nagyszerűen összeáll.A Pixel Watch segítségével teljes mértékben kihasználhatja az Önben rejlő lehetőségeket.11
Csatlakoztassa a Pixel Buds fülhallgatót a jobb érthetőség és hatékonyabb koncentrálás érdekében.
Váltson, és nem fogja meggondolni magát.Helyezzen át mindent régi telefonjáról. Ez mindössze körülbelül 20 percet vesz igénybe.12, 13
Videohívásokat indíthat a Google Meet és a WhatsApp segítségével. Sőt, Pixel telefonjáról csatlakozhat a FaceTime®-hívásokhoz is.
A Pixel kompatibilis az AirPods®,
a GALAXY® és a Garmin® órákkal, valamint más eszközökkel is.
Az iPhone®-felhasználóknak nagy felbontású képeket küldhet szöveges üzenetként, emojikkal reagálhat, és láthatja az olvasási értesítéseket is.
Hozzon ki többet új Pixel telefonjából a prémium Google-szolgáltatásokkal, amelyeket ajándékba kap tőlünk.
| Általános tulajdonságok |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM eSIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Kapcsolódás | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Bluetooth verzió | 6.0 |
| Operációs rendszer verziója | Android 16 |
| Processzor model | Google Tensor G5 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor frekvencia | 3.1 GHz 2.6 GHz 1.92 GHz |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő Barométer Közelség érzékelő Fényérzékelő |
| Csomag tartalma | Telefon Adatkábel |
| Szín | Fekete |
| Energiahatékonysági osztály | B energiaosztály |
| Méretek | 76.6 x 8.5 x 162.8 mm |
| Súly | 232 g |
| SAR (W/kg) |
| Megjelenés | 2025 |
| Technológia | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Igen |
| Kijelző |
| Kijelző mérete | 6.8 inch |
| Kijelző típusa | OLED |
| Felbontás (pixel) | 1344 x 2992 |
| Kijelző jellemzői | 20:9 arányban 486 PPI Sima kijelzes (1 – 120 Hz) 3300 nit |
| Memória |
| Belső memória | 1 TB |
| RAM memória | 16 GB |
| Csatlakoztathatóság |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| Portok | USB Type C |
| Fotó, videó |
| Kamerák száma | 3 |
| Fő kamera felbontása | 50 MP Wide 48 MP Ultrawide 48 MP Periscope Telephoto |
| Másodlagos kamera felbontás | 42 Mpx |
| Videó felbontás | Full HD 4K |
| Fotó/video tulajdonságok | Panoráma Slow motion Time-lapse Portré mód |
| Vaku | Igen |
| Tápellátás |
| Töltő tartozék | Nem |
| Akkumulátor kapacitása | 5200 mAh |