Tesla RB5201FMXE Side by side hűtőszekrény, 535 l, E energiaosztály, Total No Frost, vízadagoló, LED kijelző, H 177 cm, Inox
Lépjen be saját ízbirodalmába a Tesla side-by-side hűtőszekrényevel. A praktikus elrendezésnek köszönhetően biztos nem fog bennük eltévedni!
TOTAL NO-FROST TECHNOLÓGIA
A Total No Frost technológia a hideg levegő megfelelő keringetésén alapul, amivel csökkenthető a páratartalom, ezzel megakadályozva, hogy jégréteg alakulhasson ki a hűtőszekrényben lévő élelmiszereken és a fagyasztórekesz falán. A hűtőszekrény és a fagyasztórekesz külön-külön légcsatornával rendelkezik, így a szagok nem keveredhetnek a rekeszek között. A hagyományos rendszerekkel ellentétben a Total No Frost gyorsabban hűti le mindkét különálló egységet.
INVERTERES KOMPRESSZOR
Az inverteres kompresszor lehetővé teszi, hogy a készülék csendesen működjön, biztosítva a megszakítás nélküli hűtést, csökkentve a hőmérsékletingadozást és az energiafogyasztást, valamint meghosszabbítva a motor élettartamát.
AJTÓRIASZTÓ
Ha a hűtőszekrény ajtaját az ajánlottnál hosszabb ideig nyitva hagyja, hangjelzés hallatszik, emlékeztetve arra, hogy zárja be, és akadályozza meg, hogy a meleg levegő megemelje a belső hőmérsékletet.
F ENERGIAOSZTÁLY
Az új energiaosztályozás szerint ez a hűtőszekrény az F osztályba tartozik. Más készülékekkel összehasonlítva így is kevesebb energiát fogyaszt, amivel védi a környezetünket és pénzt takarít meg az alacsonyabb költségek révén. Készülékeink kiváló hőszigeteléssel, továbbfejlesztett ajtóvédelemmel, első osztályú hűtőkörrel és elektronikus vezérléssel vannak felszerelve, amelyek minimálisra csökkentik az energiafogyasztást.
MULTI AIR FLOW RENDSZER
A hűtőszekrényben fontos az állandó hőmérséklet fenntartása, a Multi és a DynaCool Air Flow rendszerek egyenletesen oszlatják el a levegőt a készülék minden részében, így tartva állandóan ideális hőmérsékletet.
VÍZADAGOLÓ
A külső vízadagoló kényelmes kiegészítő, amely lehetővé teszi, hogy bármikor könnyen hozzáférjen hideg vízhez. Felejtse el a rengeteg palackozott vizet a hűtőben, és élvezze ezt az egyszerű alternatívát!
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Vízadagoló | Igen |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 41 dB |
| Nettó űrtartalom | 535 l |
| Tulajdonság | LED kijelző Szuper fagyasztás Szuperhűtés LED megvilágítás |
| Technológia | Total No Frost |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Ezüstszín |
| Műszaki jellemzők |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 401 kWh |
| Klímaosztály | SN-N-ST-T |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 7 h |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 338 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Ajtórekeszek száma | 5 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 197 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 10 kg |
| Méretek |
| Szélesség | 89.7 cm |
| Mélység | 76.1 cm |
| Magasság | 177 cm |
| Kábel hossza | 1.8 m |
| Súly | 84 kg |