LG GSLV71PZTE Side by side hűtő, 635 l, M:179cm, No Frost, DoorCooling, Víz- és jégadagoló, E energiaosztály, Ezüst
LINEARCooling™
Hosszabb ideig frissen tartja a gyümölcsöket és zöldségeket
A LINEARCooling™ csökkenti a hőmérséklet-ingadozást és akár 7 napig megőrzi a friss ízt.
DoorCooling+™
Egységes és gyors frissességet biztosít
A DoorCooling+™ egyenletes és gyors teljesítményének köszönhetően az italok hűvösebbek, az élelmiszerek pedig frissebbek maradnak.
UVnano™
Automatikusan csökkenti a baktériumokat a vízfúvókában *99,99%-kal az UV-fénynek köszönhetően.
FRESHBalancer™
Növelje a frissesség szintjét optimális páratartalommal
Fenntartja az optimális páratartalmat, hogy a gyümölcsök és zöldségek hosszabb ideig frissek maradjanak.
Növelje dekorációját egy UltraSleek ajtóval
Az UltraSleek ajtó azonnal feldobja bármely konyha dekorációját.
Nagy kapacitás
Nagyobb belső térrel többet tárolhat
Élvezze a rengeteg helyet az összes étel és ital tárolására, hogy ne legyen zsúfolt a konyhája.
Modern elegancia minden részletében
A fém fal prémium megjelenést kölcsönöz a designnak.
Egyszerű vezérlés hangalapú asszisztenssel
Mondja meg a hűtőszekrénynek, hogy pontosan mire van szüksége. Mondja azt, hogy "Expressz fagyasztás indítása", és a mesterséges intelligencia hangszóró meghallgatja, és gondoskodik arról, hogy a megvásárolt ételről gondoskodjon.
Csatlakozás a könnyebb vezérléshez
Elfelejtette becsukni a hűtő ajtaját? Ne aggódjon. Az LG ThinQ™ alkalmazás közvetlenül a telefonjára küld értesítést, hogy figyelmeztesse Önt.
Hatékony termékkarbantartás
Az LG ThinQ™ alkalmazás folyamatosan figyeli hűtőszekrényét. Legyen szó akár a napi karbantartásról, akár másról, az alkalmazással könnyedén nyomon követheti az energiafogyasztást.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Vízadagoló | Igen |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény + Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Zajszint | 36 dB |
| Nettó űrtartalom | 635 l |
| Tulajdonságok | LED megvilágítás, Gyermekzár, Smart Diagnosis, Wi-Fi, Jég zúzás |
| Technológia | Inverteres kompresszor, Multi-Air Flow |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Ezüstszín |
| Hűtőszekrény |
| Nettó térfogat | 416 l |
| Polcok száma | 4 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség- és gyümölcsrekesz, Palacktartó |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Fagyasztó |
| Nettó űrtartalom | 219 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Leolvasztó rendszer | Automata |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 12 kg |
| Műszaki jellemzők |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 350 kWh |
| Klímaosztály | T |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 2 h |
| Méretek és súly |
| Szélesség | 91,3 cm |
| Mélység | 73,5 cm |
| Magasság | 179 cm |
| Súly | 111 kg |