LG GMB860PYDE Side by side hűtőszekrény
Prémium és elegáns design
Tökéletesen integrálható a konyha kialakításába.
Lapos ajtó, amely kiegészíti ennek a hűtőszekrénynek a minimalista és prémium dizájnját. Tökéletesen illeszkedik és illeszkedik konyhájához.
Frissesség
Friss élelmiszer hosszabb ideig
Pontosan szabályozza a hűtőszekrény hőmérsékletét, hogy az élelmiszerek hosszabb ideig frissek maradjanak.
Wi-Fi kapcsolat
Távolról vezérelheti hűtőszekrényét
Vezérelje a hűtőszekrény bizonyos funkcióit, bárhol is van az okostelefon ThinQ alkalmazásán keresztül, Wi-Fi-n keresztül.
Intelligens friss levegő
A Smart Fresh Air optimalizálja a hűtőszekrény funkcióit azáltal, hogy 3 hétig elemzi az Ön használati szokásait. A hűtőszekrény a jelzett időpont előtt 2 órával intenzívebb hűtést indít el, hogy az élelmiszerek számára ideális hőmérsékletet és frissességet érjen el.
Gazdaságos ellátás+
Az Economic Care+ rendszer rögzíti azokat az időszakokat, amikor a hűtőszekrényt 3 hétnél rövidebb ideig használják. A hűtőszekrény a gazdaságos üzemmódot aktiválja, hogy csökkentse a kompresszor mozgását, ezáltal alacsonyabb energiafogyasztást érjen el.
| Általános tulajdonságok |
|
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 4 |
| Kijelző típusa | LCD |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 40 dB |
| Nettó űrtartalom | 530 l |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Gyors fagyasztás |
| Technológia | Multi Air Flow |
| Szín | Krómozott ezüst |
| Műszaki jellemzők |
|
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 314 kWh |
| Napi energiafogyasztás | 0.86 kWh |
| Klímaosztály | T |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Hűtőszekrény |
|
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 321 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 6 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Fagyasztó |
|
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 209 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Méretek |
|
| Szélesség | 835 mm |
| Mélység | 730 mm |
| Magasság | 1787 mm |
| Súly | 112 kg |