A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:





| Általános tulajdonságok | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 36 dB |
| Nettó űrtartalom | 519 l |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Szuper fagyasztás Gyermekzár Antibakteriális szűrő Mesterséges intelligencia |
| Technológia | Full No Frost Multi AirFlow Inverteres kompresszor |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Ezüstszín |
| Műszaki jellemzők | |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 309 kWh |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Hűtőszekrény | |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 334 l |
| Hűtő polcok száma | 5 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Palacktartó |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Fagyasztó | |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 185 l |
| Rekeszek száma | 7 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Méretek | |
| Szélesség | 91 cm |
| Mélység | 64.3 cm |
| Magasság | 178.6 cm |


