HEINNER HSBS-HM532NFINVXDInverter kompresszorA nagyobb megbízhatóság érdekében – hosszabb élettartam a készülékének.
Az inverteres kompresszor meghosszabbított élettartamot, alacsonyabb energiafogyasztást és halkabb működést biztosít, míg az optimális hőmérséklet-szabályozás tovább megőrzi az élelmiszerek frissességét.
HűtőrendszerFull No FrostFelejtse el a hűtőszekrény vagy a fagyasztó leolvasztását!
A No Frost technológia biztosítja a folyamatos, páramentes hideg levegő keringését, így nem képződik jég, és az élelmiszerek hosszabb ideig maradnak frissek.
D energiaosztályOptimális energiafogyasztást biztosít, segítve Önt a megtakarításban anélkül, hogy a teljesítmény rovására menne. Hatékony és gazdaságos megoldás az élelmiszerek ideális körülmények közötti tárolásához, alacsony környezeti hatással.
Elektronikus vezérlés LED kijelzővel
Az érintőképernyős LED kijelzőn egyetlen mozdulattal egyszerűen és gyorsan beállíthatja a hűtő- és fagyasztórekesz hőmérsékletét, valamint a kívánt működési módot.
532 literes teljes kapacitásA helyhiány többé nem probléma – felejtse el a zsúfoltságot és a fáradságos rendszerezést!
A tágas belső tér teljes rálátást biztosít a hűtő és a fagyasztó tartalmára.
Még annál is többet nyújt, mint amire számít – extra funkciók, amelyek megkönnyítik az életét.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | D energiaosztály |
| Zajszint | 39 dB |
| Nettó űrtartalom | 532 l |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Szuper fagyasztás ECO Szuperhűtés SMART funkció LED fény Gyerekzár |
| Technológia | Full No Frost Inverteres kompresszor |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Ezüstszín |
| Műszaki jellemzők |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 250 kWh |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 347 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 185 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Nagy rekesz Big Box | 2 |
| Méretek |
| Szélesség | 91 cm |
| Mélység | 67 cm |
| Magasság | 177 cm |