Heinner HSBS-HM422NFGBKE++ Side by side hűtőszekrény, 442 l, No Frost, E energiaosztály, Display, Smart, M 176,5 cm, Fekete
Ez nem egy egymás melletti hűtőszekrény, hanem a Heinner hűtőszekrénye!
Inverter kompresszorA nagyobb megbízhatóság hosszabb élettartamot jelent a készülék számára.
Az inverteres kompresszor hosszabb élettartamot, alacsonyabb energiafogyasztást és kevesebb zajt biztosít.
Az optimális hőmérséklet-szabályozás pedig hosszabb ideig frissen tartja az élelmiszereket.
Teljes No Frost hűtőrendszerA Full No Frost rendszernek köszönhetően a hűtőszekrény vagy fagyasztó leolvasztása a múlté.
A hideg, nedvességmentes levegő folyamatosan kering, és nem tud jég képződni.
Így az élelmiszerek tovább maradnak frissek.
E energiaosztályAz alacsonyabb osztályba sorolt termékekhez képest optimalizált villamosenergia-fogyasztás és szuper megtakarítások előnyeit élvezheti.
Még annál is több, mint amire számított! extrák, amelyek megkönnyítik az életét!Intelligens funkcióEzzel a funkcióval a készülék automatikusan beállítja a hőmérsékletet a két rekeszben, a beltéri és a környezeti hőmérséklet függvényében.
ECO funkcióVálaszthat, hogy takarékoskodjon az árammal anélkül, hogy a készülék kényelmét feláldozná.
Az ECO üzemmód használatával a készülék az energiafogyasztás csökkentése érdekében alkalmazkodik a működési módjához.
Szuperhűtés funkcióGyorsan lehűti azokat az ételeket és italokat, amelyeknek szükségük van rá.
Szuper fagyasztás funkcióFunkció, amely segít gyorsan és hatékonyan lefagyasztani, amire szüksége van.
LED-es világításA modern, tartós és energiatakarékos LED-fény biztosítja a láthatóságot a hűtőszekrény bármely sarkában.
Jellemzők3 hűtőszekrény üvegpolc és 2 gyümölcs- és zöldségfiók
3 polc és 2 fagyasztófiókTágas és kényelmes rekeszek állnak rendelkezésére minden igénye számára, és mindig elegendő hely áll rendelkezésére. Hűtse vagy fagyassza le az élelmiszereket, és tartsa a gyümölcsöket és zöldségeket olyan frissen és ízletesen, mint aznap, amikor leszedték őket.
Ajtónyitási riasztóHa a hűtőszekrény vagy a fagyasztó ajtaja hosszabb ideig nyitva marad, a készülék folyamatos figyelmeztető hangjelzést ad.
GyermekzárA „Lock” gomb megnyomásával biztosíthatja, hogy a hűtőszekrény beállításai változatlanok maradjanak, még akkor is, ha a kicsik a gombok megérintésével szórakoznak.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 39 dB |
| Nettó űrtartalom | 442 l |
| Tulajdonság | Szuper fagyasztás ECO Szuperhűtés SMART funkció LED fény Gyerekzár |
| Technológia | Full No Frost Inverteres kompresszor |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Fekete Üveg |
| Műszaki jellemzők |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 287 kWh |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 291 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 151 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Méretek |
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 59 cm |
| Magasság | 177 cm |