Haier HSR3918ENPG Side by Side hűtőszekrény, 528l, M:177 cm, Total No Frost, Multi air flow, Motor Inverter, LED kijelző, Super Cooling, Super Freezing, E energiaosztály, Ezüst
A HAIER SIDE by SIDE HSR3918ENPG hűtőszekrénye a legkifinomultabb igényeket kielégítő megoldás. Ideális módon ötvözi a legújabb innovatív technológiákat és a minden személyes igényt kielégítő rendszereket. A prémium minőségű anyagok és a csúcsminőségű felületek ultramodern dizájnban jelennek meg.
A HAIER egy sor exkluzív és forradalmi funkciót hozott létre a legegyszerűbb fogyasztói igényre válaszul: az élelmiszerek hosszabb ideig frissebbek és ízletesebbek maradnak.
A TOTAL NO FROST technológia megakadályozza a jég kialakulását a fagyasztóban, és a statikus technológiával ellentétben akár 94%-kal csökkenti a penész és a baktériumok képződését az élelmiszereken.
A hűtőegység INVERTER motoros kompresszora jelentősen csökkenti az energiafogyasztást és a működés közbeni rezgést. Csendes termék a rendkívül hatékony élelmiszer-hűtéshez.
A LED LIGHT rendszer tökéletes belső megvilágítást biztosít, így minden polc minden sarka mindig tökéletesen látható.
Az ajtó minden egyes nyitáskor automatikusan megáll 90°-ban. Ezzel a funkcióval elkerülhetők a balesetek, amelyek akkor fordulhatnak elő, ha az ajtó a közeli bútoroknak ütközik, miközben tökéletes láthatóságot és könnyű hozzáférést biztosít a tárolt élelmiszerekhez. A 90°-os zsanérnak köszönhetően a side-by-side hűtőszekrények bármilyen konyhai konfigurációhoz illeszkednek.
A MULTI AIR FLOW a rendszer, amely a hideg levegőt a hűtőszekrénybe juttatja a hátsó falon lévő oszlopban elhelyezett több légcsatornának köszönhetően. Ez állandó hőmérsékletet biztosít, és garantálja az élelmiszerek tökéletes megőrzését.
A Haier SIDE by SIDE termékei a legjobb hűtési technológiát és nagy tárolóteret kínálnak.
A hűtőszekrényben és a fagyasztóban található speciális tárolóhelyeknek és egyéb innovatív megoldásoknak köszönhetően tökéletes, hosszabb ideig tartó élelmiszer-tartósítást garantálnak.
A hűtőszekrény 337 literes térfogata, az edzett üvegpolcok és a 2 tárolódoboz (friss terület) több mint elegendő helyet biztosítanak az élelmiszerek hűtéséhez és tárolásához. Az ajtón található 3 polc teszi teljessé a tér hasznosságát és sokszínűségét. Az autonómia áramkimaradás esetén 5 óra.
A FRESH BOX rekeszben hosszabb ideig tárolhatja a friss gyümölcsöket és zöldségeket.
A SUPER COOLING funkció lehetővé teszi a hűtőtérben a minimális hűtési hőmérséklet gyors elérését. A funkció aktiválásakor a hűtőszekrény belsejében a hőmérséklet 1 °C-kal emelkedik, így az ételek és italok gyorsabban lehűlnek.
A fagyasztó térfogata 191 liter, fagyasztási kapacitása 10 kg / 24 óra.
A SUPER FREEZING funkcióval a frissen behozott élelmiszerek fagyasztási folyamata felgyorsul. Gyorsfagyasztással hosszabb ideig megőrzi az élelmiszerek tápértékét.
Mindezek könnyen vezérelhetők a vezérlő kijelzőről, amelynek LED-kijelzője kívül, az ajtó tetején helyezkedik el, így biztosítva a maximális láthatóságot.
A HAIER az ünnepekre is gondolt: a HOLIDAYS üzemmódban csak a fagyasztó hűtése marad aktív, és a hűtőszekrény csak szellőztet. Ebben az üzemmódban a villamosenergia-megtakarítás jelentős.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | LCD |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 38 dB |
| Nettó űrtartalom | 528 l |
| Tulajdonság | Fresh Zone LED megvilágítás Szuperfagyasztás Super Cooling Nyaralás mód |
| Technológia | Motor Inverter Multi Air Flow Total No Frost |
| Szín | Ezüstszín |
| Műszaki jellemzők |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 317 kWh |
| Napi energiafogyasztás | 0.87 kWh |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 5 h |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 337 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Tejtermék rekesz Fresh zone |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 191 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 10 kg |
| Méretek |
| Szélesség | 90.8 cm |
| Mélység | 64.7 cm |
| Magasság | 177.5 cm |
| Súly | 89 kg |