Full No Frost hűtőrendszerA Full No Frost rendszernek köszönhetően a hűtőszekrény vagy fagyasztó leolvasztása a múlté. A hideg, nedvességmentes levegő folyamatosan kering, jég nem tud képződni. Így az élelmiszer hosszabb ideig friss marad.
Inverteres kompresszorÉlvezd tovább a hűtőszekrényed! Az inverteres kompresszornak köszönhetően hosszabb élettartammal és alacsonyabb energiafogyasztással, valamint alacsonyabb zajszinttel rendelkezik. Az optimális hőmérséklet-szabályozás segít hosszabb ideig frissen tartani az élelmiszereket.
E energiaosztályAz alacsonyabb osztályok termékeihez képest Ön az optimális villamosenergia-fogyasztásból és a szuper gazdaságosságból profitál.
VízadagolóAz ideális megoldás a lapos víz hűtésére, a vízadagoló hűvösséget kínál a forró nyári napokon.
LED kijelző Touch vezérlésselÁllítsa be egyszerűen és gyorsan, a vezérlő érintőkijelzőjének egyszerű érintésével mind a hűtő-, mind a fagyasztórekesz hőmérsékletét, valamint a kívánt üzemmódot.
Teljes űrtartalom 439 lA tér már tényleg nem probléma, felejtsd el a zsúfoltságot és az ételrendezés gondját. Epikus tér, amely áttekintést nyújt arról, hogy mi van a hűtőben és a fagyasztóban.
Ünnepi funkcióTökéletes azokra az időszakokra, amikor elhagyja otthonát, a Vacation funkció állandó nyugalmi hőmérsékletet tart fenn a hűtőszekrényben, miközben a fagyasztó normálisan működik. Tökéletes módja annak, hogy megakadályozzuk a szagképződést a hűtőszekrényben.
ECO funkcióDönthet úgy, hogy energiát takarít meg anélkül, hogy feladná készüléke szolgáltatásait. Az ECO mód használatával a készülék beállítja működési módját az energiafogyasztás csökkentése érdekében
Szuperfagyasztó funkcióA funkció, amely segít gyorsan és hatékonyan lefagyasztani, amire szüksége van.
Tökéletes illeszkedésA hagyományos egymás melletti, de standard bútorokhoz tökéletesen illeszkedő Fram side-by-side hűtőszekrény kombinációja tökéletesen illeszkedik a konyhába, modern és egységes megjelenést biztosítva.
LED lámpaA modern, strapabíró és energiafelhasználás szempontjából hatékony LED típusú lámpa biztosítja a láthatóságot a hűtőegység bármely sarkában.
3 hűtőszekrény üvegpolc és 2 fiók gyümölcs és zöldség tárolására
3 polc és 2 fagyasztófióTágas és kényelmes rekeszei minden igényt kielégítenek, és mindig elegendő hely áll rendelkezésre. Lehűti vagy lefagyasztja az ételeket, és a gyümölcsöket és zöldségeket ugyanolyan frissen és ízletesen tartja, mint a szedés napján.
Nyitott ajtó riasztóHa a hűtőszekrény vagy a fagyasztó ajtaja hosszabb ideig nyitva marad, a készülék folyamatos figyelmeztető hangot ad ki.
GyerekzárA „Zárolás” gomb megnyomásával biztosíthatja, hogy a hűtőszekrény beállításai változatlanok maradjanak, még akkor is, ha a kicsik jól érzik magukat a gombok érintésével.
Szín: Rozsdamentes acél kivitel
A vonzó dizájn és az elegáns szín tökéletesen illeszkedik minden konyhába, függetlenül attól, hogy klasszikus vagy modern dekorációról beszélünk.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Vízadagoló | Igen |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 39 dB |
| Nettó űrtartalom | 439 l |
| Tulajdonság | Nyaralás funkció Szuper fagyasztás ECO LED fény Gyerekzár |
| Technológia | Full No Frost Inverteres kompresszor |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Ezüstszín |
| Műszaki jellemzők |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 286 kWh |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 288 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 151 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Nagy rekesz Big Box | 2 |
| Méretek |
| Szélesség | 90 cm |
| Mélység | 59 cm |
| Magasság | 177 cm |