A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:












| Általános tulajdonságok | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 4 |
| Speciális felület | Rozsdamentes acél |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Vízadagoló | Nem |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 39 dB |
| Nettó űrtartalom | 522 l |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Állítható lábak Action Freeze Multiflow Vakáció mód Külön vezérlés a hűtőszekrény és a fagyasztó számára |
| Technológia | Frost Free |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Ezüstszín |
| Műszaki jellemzők | |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 319 kWh |
| Klímaosztály | SN-N-ST-T |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 11 h |
| Hűtőszekrény | |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 343 l |
| Hűtő polcok száma | 2 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Hús- és haltároló rekesz |
| Fagyasztó | |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 179 l |
| Rekeszek száma | 4 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 7 kg |
| Méretek | |
| Szélesség | 909 mm |
| Mélység | 690 mm |
| Magasság | 1900 mm |
| Kábel hossza | 2 m |
| Súly | 121.3 kg |


