HarvestFresh™A természet ihlette, a fény hajtja
A napfény ihlette, természetes frissesség. Az innovatív háromszínű technológia szimulálja a napfény természetes ciklusát a rekeszben, hogy a gyümölcsök és zöldségek vitaminjai hosszabb ideig megmaradjanak*. *Az Intertek által végzett, paradicsom, paprika, sárgarépa, spenót és zeller közvetlen hatásának kitett technológiával végzett tesztek alapján, a 0. és az 5. nap összehasonlításával.
MultiZone
A hűtőtől a fagyasztóig egyetlen gombnyomással
A rugalmas MultiZone rekesz azonnal további helyet biztosít a fagyasztóban vagy a hűtőben, amelyet tetszés szerint rendezhet el. A hőmérsékletet -24 °C és 10 °C között egyetlen gombnyomással állíthatja be.
No Frost hűtőrendszer
Mindig optimális hőmérsékletet biztosít
Ennek az innovációnak köszönhetően mindig optimális hőmérséklet biztosított, és a No Frost technológia megakadályozza a jégképződést a fagyasztóban.
ProSmart™ Inverter kompressor
Magas hatékonyság, megnövelt tartósság, alacsony zajszint
A ProSmart Inverter kompresszor rendkívül csendes működést biztosít a legmagasabb energiahatékonysági szabványok szerint. A ProSmart Inverterrel felszerelt hűtőberendezések technológiai kialakításuknak köszönhetően maximális tartósságot biztosítanak.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 4 |
| Speciális felület | Rozsdamentes acél |
| Kijelző típusa | LCD |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény |
| Energiahatékonysági osztály | D energiaosztály |
| Zajszint | 39 dB |
| Nettó űrtartalom | 522 l |
| Tulajdonság | Gyors hűtés Hűtés |
| Technológia | NoFrost |
| Szín | Ezüstszín |
| Műszaki jellemzők |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 255 kWh |
| Klímaosztály | SN-ST |
| Hűtőfolyadék | R600a |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 343 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Ajtórekeszek száma | 2 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Palacktartó |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 179 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 13 kg |
| Méretek |
| Szélesség | 90.9 cm |
| Mélység | 69 cm |
| Magasság | 190 cm |
| Súly | 116 kg |