Tesla RB4600FMXELépjen be saját ízlésvilágába minden alkalommal, amikor kinyitja a Tesla hűtőszekrényt. A praktikus tárolási megoldásoknak köszönhetően nem fog eltévedni!
Total No FrostA Total No Frost egy olyan funkció, amely a hideg levegő keringtetésén alapul, amely csökkenti a páratartalmat, és megakadályozza a dér felhalmozódását a hűtőszekrényben lévő élelmiszereken, valamint a jég felhalmozódását a fagyasztórekesz falán.
A hűtőszekrény és a fagyasztórekesz külön légáramlással rendelkezik, így a szagok nem keveredhetnek a rekeszek között. A hagyományos rendszerekkel ellentétben a Total No Frost gyorsabban hűti mindkét egységet.
Inverter kompresszorAz inverteres kompresszor a hűtőszekrény változó fordulatszámmal működő része, amelyet a külső, a hőmérséklet és a hűtőszekrény belső terhelése függvényében állít be.
Az így működő inverteres kompresszor rendkívül csendes működést tesz lehetővé a készülék számára, biztosítva a zavartalan hűtést, miközben csökkenti a hőmérséklet-ingadozást és az energiafogyasztást, ugyanakkor jelentősen meghosszabbítja élettartamát a hagyományos motorhoz képest.
Gyorsfagyasztás funkcióA fagyasztott élelmiszerek minősége alapvetően a fagyasztási folyamat sebességétől függ.
A gyorsfagyasztási funkció -24°-on gyorsan lefagyasztja az élelmiszereket.
A fagyási hőmérséklet 24 óra alatt a legalacsonyabb szintre csökken. Ha a funkciót nem tiltják le manuálisan, a folyamat automatikusan befejeződik, és a fagyasztó visszatér az eredetileg beállított hőmérsékletre.
E energiaosztályAz új energetikai besorolás szerint ez a hűtőszekrény az E osztályba tartozik.
Más háztartási készülékekhez képest ez a hűtőszekrény kevesebb áramot fogyaszt, így védi a környezetet és pénzt takarít meg az alacsonyabb áramköltség révén.
Készülékeink kiváló hőszigeteléssel, továbbfejlesztett ajtóvédelemmel, első osztályú hűtőrendszer-alkatrészekkel és elektronikus vezérléssel vannak felszerelve, amelyek minimálisra csökkentik az energiafogyasztást.
EllenmélységA hagyományos hűtőszekrényekhez képest az ellenmélységű hűtőszekrények sekélyebbek.
Az extra szélességnek és magasságnak köszönhetően az ellenmélységű hűtőszekrények kapacitása a szabványos hűtőszekrényekéhez hasonlítható.
Most bőven van helye a friss gyümölcsöknek és zöldségeknek, valamint a varázslatoknak a konyhában.
Multi-Air CoolingA Multi Cooling egy olyan funkció, amely a levegő keringtetése révén biztosítja az élelmiszerek egyenletes hűtését a készülék minden sarkában.
Az élelmiszer hosszabb ideig megőrzi ízét, színét, állagát és tápértékét. Stratégiailag elhelyezett szellőzők és érzékelők folyamatosan figyelik a hűtőben uralkodó körülményeket, és hideg levegővel veszik körül az ételt.
| Általános tulajdonságok |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Vízadagoló | Nem |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 41 dB |
| Nettó űrtartalom | 460 l |
| Tulajdonság | LED kijelző Szuper fagyasztás Szuperhűtés Inverter motor LED megvilágítás |
| Technológia | Motor Inverter Multi-Air Flow Total No Frost |
| Hangjelek | Nyitott ajtó jelzés |
| Szín | Ezüstszín |
| Műszaki jellemzők |
| Hűtőrendszer | Full No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 295 kWh |
| Klímaosztály | SN-N-ST-T |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 9 h |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 271 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 189 l |
| Rekeszek száma | 6 |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 12 kg |
| Méretek |
| Szélesség | 83.5 cm |
| Mélység | 63.5 cm |
| Magasság | 177.5 cm |
| Kábel hossza | 185 cm |
| Súly | 81 kg |