Tesla RS3600FMX Hűtőszekrény
Hol találja kedvenc ételétKedvenc ételeid új otthonra találtak a Tesla egyajtós hűtőszekrényeiben! Válassza ki az igényeinek leginkább megfelelőt.
TOTAL NO FROSTA Total No Frost a hideg levegő keringetésén alapuló funkció, amely csökkenti a páratartalmat, és megakadályozza a fagyás kialakulását a hűtőszekrényben lévő élelmiszereken és a fagyasztó falán lévő jég kialakulását.
A hűtőszekrény és a fagyasztórekesz külön légáramlással rendelkezik, így a szagok nem keverednek.
SZUPERHŰTÉSSzeretné, ha a hűtőbe tett italok nagyon gyorsan és nagyon hidegek lennének?
Ne aggódjon - itt a szuperhűtés funkció, éppen időben a nagy meccs vagy a kedvenc filmje előtt.
MEGFORDÍTHATÓ AJTÓKTudta, hogy hűtőszekrénye jobbra vagy balra nyitható, attól függően, hogy milyen konyhai szokásai és igényei vannak?
Egyszerűen szerelje fel a mágneses gumiajtót a kívánt módon.
E ENERGIAOSZTÁLYAz új energiaosztályozás szerint ez a hűtőszekrény az E osztályba tartozik.
Az alacsonyabb osztályba tartozó készülékekkel összehasonlítva ez a készülék kevesebb energiát fogyaszt, ami jót tesz a környezetnek és pénzt takarít meg. Kiváló hőszigeteléssel és első osztályú hűtőrendszer-elemekkel van felszerelve.
US ALARMEgy hangjelzés szólal meg, ha a hűtőszekrény ajtaját az ajánlottnál hosszabb ideig nyitva hagyja, emlékeztetve Önt, hogy zárja be, és megakadályozza, hogy a meleg levegő növelje a belső hőmérsékletet.
VEZETETT BELSŐ VILÁGÍTÁSA hosszú élettartamú LED-es világítás jobb, hatékonyabb és egyenletesebb belső világítást tesz lehetővé.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 1 |
| Speciális felület | Rozsdamentes acél |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Nettó űrtartalom | 362 l |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Szín | Krómozott ezüst |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 362 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Hűtő polcok száma | 6 |
| Ajtórekeszek száma | 5 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Vízadagoló | Nem |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | Total No Frost |
| Tulajdonság | LED kijelző Elektronikus vezérlés Szuperhűtés |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Zajszint | 41 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Klímaosztály | SN/N/ST/T |
| Évi energiafogyasztás | 118 kWh |
| Napi energiafogyasztás | 0.324 kWh |
| Méretek |
| Magasság | 185 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Mélység | 61.8 cm |
| Súly | 59 kg |
| Kábel hossza | 2.6 m |