A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:





| Műszaki adatok | |
| Képátló (cm) | 164cm |
| Képátló (") | 65" |
| Felbontás | Ultra HD |
| Tuner típusa | Analóg |
| Csatlakozók | 3x HDMI, 2x USB, Komponens bemenet, Kompozit bemenet, RJ-45, Digitális audio kimenet (optikai), Ci slot |
| Magasság | 91.85cm |
| Szélesség | 144.96cm |
| Mélység | 37.14cm |
| Energiaosztály | A+ |
| HDMI csatlakozók száma | 3 |
| USB portok száma | 2db |
| Képernyő típus | LED |
| Képátló kategória (cm) | 164-254cm |
| Súly | 24.9kg |
| Színek | Fekete |
| USB csatlakozás | Igen |
| WiFi | Igen |


