A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:
















| Terméktípus | LED |
| Sorozat | 8 |
| Kijelző | |
| Képernyő méret | 55" |
| Screen Size (cm) | 140cm |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| Ultra Clear Panel | |
| Video | |
| Képjavító elektronika | Quadmatic |
| CMR - Tiszta mozgás arány | 1200 |
| Micro Dimming | UHD Dimming |
| Tökéletes fekete (Local Dimming) | |
| Wide Color Enhancer (Plus) színskála bővítő | |
| Color Accuracy | |
| Auto Depth Enhancer | |
| Film üzemmód | |
| Audio | |
| Dolby MS10 / MS110 | MS11 |
| DTS Studio Sound / DNSe+ | DNSE+ |
| DTS Premium Sound / DTS Premium Sound 5.1 | DTS Premium Sound 5.1 |
| 3D hang | |
| Auto Volume Leveler | |
| Egyéni hangszín | |
| Hangteljesítmény (RMS) | 60 (első TW (10 W + 10 W) + első középső (10 W + 10 W) + mélynyomó (10 W + 10 W)) |
| hangszóró fajtája | Előre sugárzó + új hullámirányító |
| Mélynyomó | |
| HD Audio | |
| Smart TV | |
| Smart Hub | |
| Samsung SMART TV | |
| On TV | |
| Movies & TV Shows | |
| Multimedia | |
| Alkalmazások | |
| Fitness | |
| Kids | |
| Multi-Screen (Dual / Quad Screen) | Quad |
| Skype™ on Samsung TV | |
| Webböngésző | |
| Smart Interakció | |
| Voice Interaction | |
| Hangvezérlés | |
| Beépített kamera | |
| Arcfelismerés | |
| Mozgásvezérlés | |
| Smart Convergence | |
| Contents Streaming | |
| Screen Mirroring | |
| Samsung SMART View | |
| Easy Pin pairing | |
| Tuner/Broadcasting | |
| Twin Tuner | |
| CI/CI+/2CI+ | CI+(1.3) |
| DTV Tuner | 2 x DVB-T / C / S2 |
| Analog Tuner | |
| MHP / MHEG / HbbTV / ACAP / GINGA / OHTV | HbbTV (ES,PT,FR,BE,NL,LU) |
| Csatlakoztathatóság | |
| HDMI | 4 (HDMI2.0) |
| USB | 3 |
| Komponens be (Y/Pb/Pr) | 1 |
| Kompozit be (AV) | 2 (1 komponens Y) |
| Ethernet (LAN) | |
| Digitális Audio kimenet (Optikai) | 1 |
| RF bemenet (földi /kábel bemenet) | 1 / 1 (földi) / 2 |
| IR kimenet | |
| CI nyílás | 1 |
| Scart | 1 |
| One Connect (Jack) | |
| WiFi Direct | |
| HDMI 1.4 3D Auto Setting | |
| HDMI 1.4 A/Return Ch. Support | |
| Wireless LAN Built-in | |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | |
| Kialakítás | |
| Kialakítás | Ívelt forma |
| Káva típus | VNB |
| Szín | Fekete |
| Light Effect (Deco) | |
| Talp típus | Ívelt forma |
| Tulajdonságok | |
| Samsung 3D | |
| 3D konverter | |
| Instant On | |
| Quad Core+ | |
| Akadálymentesítés | Zoom |
| Automata kikapcsolás | |
| Óra be/ki időzítő | |
| Elalvás időzítő | |
| BD Wise Plus | |
| Képaláírás (felirat) | |
| Channel List USB-Clone | |
| ConnectShare™ (USB 2.0) | Movie |
| Labdarúgás mód | Továbbfejlesztett |
| Embeded POP | |
| EPG | |
| PVR Ready | |
| Játék mód | |
| OSD nyelv | 27 európai nyelv |
| Kép-a-képben | |
| BT HID Built-in | |
| USB HID Support | |
| Smart Evolution támogatás | |
| TV SoundConnect | |
| Teletext (TTXT) | |
| Időeltolás | |
| Öko | |
| Eco Sensor | |
| Energiahatékonysági osztály | B |
| Higany tartalom | 0.0mg |
| Fogyasztás | |
| Áramellátás | AC220 - 240 V 50 / 60 Hz |
| Energiafogyasztás (Max) | 267 W |
| Energiafogyasztás (Készenlét) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (Energiatakarékos mód) | 108 W |
| Energiafogyasztás (IEC 62087 Edition 2) | 145 W |
| Csúcs fényességi arányszám | 66% |
| Éves energiafogyasztás (EU szabvány,kWh) | 201 kWh |
| Méretek | |
| Csomagméret (SzéxMaxMé) | 1337 x 843 x 225 mm |
| Méret talppal (SzéxMaxMé) | 1232,6 x 767,6 x 307,9 mm |
| Méret talp nélkül (SzéxMaxMé) | 1232,6 x 723 x 92,9 mm |
| Súly | |
| Csomagsúly | 32,5 kg |
| Súly talppal | 23,8 kg |
| Súly talp nélkül | 20,2 kg |
| Tartozékok | |
| 3D aktív szemüveg (mellékelve) | SSG-5100GB x 2 |
| Távirányító | TM1490A +TM1240A |
| Elemek távirányítóhoz | |
| Samsung Smart Touch távirányító (mellékelve) | |
| Ultra Slim fali tartó támogatás | |
| Mini fali tartó támogatás | |
| Vesa fali tartó támogatás | |
| Állvány támogatás | |
| IR hosszíbtó kábel (mellékelve) | |
| Használati utasítás | |
| E-kézikönyv | |
| Hálózati kábel | |
| Slim Gender kábel |


