A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:





| Kijelző | |
| Kijelző méret | 65 " |
| Képátló | 165,00 cm |
| Kijelző típus | QLED |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 |
| Alapadatok | |
| Smart | Igen |
| Tuner | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, CI+ |
| Hangszóró | 60W |
| Teletext | Igen |
| Funkciók | EPG |
| Készenléti fogyasztás | 0,50 watt |
| Üzemi fogyasztás | 245,0 watt |
| Energia osztály 2021. | F |
| Csatlakozó(k) | |
| Bluetooth | Igen |
| USB 2.0 be | 2 db |
| HDMI be | 4 db |
| CI kártya foglalat | Igen |
| LAN | Igen |
| Optikai hang ki | Igen |
| WiFi | Igen |
| Fizikai jellemzők | |
| Fali konzol szabvány | VESA 400X300 |
| Szélesség (max.) | 144,63 cm |
| Magasság (max.) | 89,11 cm |
| Mélység (max.) | 28,57 cm |
| Technikai paraméterek | |
| Gamer | Igen |
| AMD FreeSync kompatibilitás | Igen |


