Philips P5 Engine. A jelforrás minőségétől függetlenül tökéletesíti a képet.A Philips P5 Engine a kedvenc tartalmaihoz méltó, ragyogó képeket biztosít. A részletek észrevehetően nagyobb mélységérzetet nyújtanak. A színek élénkek, a bőrtónusok pedig természetesek. A kontraszt olyan éles, hogy minden részlet érzékelhető. A mozgás tökéletesen folyamatos.
Dolby Vision és Dolby Atmos. Moziszerű látvány és hangzás.A Dolby prémium hang- és videoformátumának támogatása azt jelenti, hogy a megtekintett HDR tartalom látványa és hangzása lenyűgözően valódinak hat. Akár a legújabb streamelhető sorozatokról van szó, akár Blu-ray lemezekről, a rendező eredeti szándékát tükröző kontrasztot, fényerőt és színvilágot élvezhet. Mindez széles hangtérrel, és tiszta, részletgazdag hangzással és mélységgel párosul.
Egyetlen gombnyomással elérhető, áttekinthető, ikon alapú menü.A gyors és intuitív SAPHI operációs rendszerrel a Philips Smart TV használata igazi élmény. Élvezze a nagyszerű képminőséget és az egyetlen gombnyomással elérhető, áttekinthető, ikon alapú menüt. Könnyedén kezelheti TV-jét, és gyorsan navigálhat a népszerű Philips Smart TV alkalmazásokhoz, mint például a YouTube, a Netflix, és sok minden más.
4K UHD Smart LED TV. Gazdag színvilág, bámulatos részletek.4K UHD Smart LED TV. Gazdag színvilág, bámulatos részletek. A Philips 4K UHD TV széles színtartománnyal és éles kontraszttal kelti életre a tartalmat. A képek nagyobb mélységérzetet nyújtanak, a mozgások egyenletesek. A filmek, show-műsorok, játékok és egyéb tartalmak nagyszerű minőségben jelennek meg, bármilyen forrásból is származnak.
HDR10+ támogatás. Lásson még többet abból, amit a rendező megálmodott.Tervezésének köszönhetően a Philips TV a legtöbbet hozza ki a HDR10+ videoformátumból. Minden egyes képkockánál beállítja a kontrasztot, a színt és a fényerőt. Akár a kihagyhatatlan sorozatokról van szó, akár egy új sikerfilmről, az árnyékok mélyebbek lesznek, a világos részek ragyogni fognak, a színek pedig élethűbbé válnak.
| Általános tulajdonságok |
| Kijelző átmérő | 178 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Speciális technológia | HDR |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2020 |
| Szín | Fekete |
| Kijelző típusa | Sík |
| Okos TV |
| Operációs rendszer | Saphi |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix |
| Főbb jellemzők | Képernyő tükrözés |
| Processzor típusa | Dual Core |
| Videó jellemzők |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10+ HLG |
| Képtechnika: | P5 Perfect Picture Engine |
| Frissítési gyakoriság | 50 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Audio jellemzők |
| Audio technika | Dolby Atmos AI Hangzás Éjszakai üzemmód Dolby Bass Enhancement Dolby Volume Leveler Clear dialog 5-sávos hangszínszabályzó Automatikus hangszínszabályzó |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Kapcsolódás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Wi-Fi |
| Portok | 1 x Jack 3.5 mm 3 x HDMI 1 x RJ-45 1 x S/PDIF CI+ slot 2 x USB 1 x RF |
| Standard Wi-Fi | 802.11n 2x2 |
| Energia fogyasztás |
| Energia besorolás | A+ energiaosztály |
| Energiafogyasztás | 115 W |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 115 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.3 W |
| Évi energiafogyasztás | 168 kWh |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | G energiaosztály |
| Méretek |
| Méretek állvánnyal | 1581 x 912 x 285 mm |
| Méretek állvány nélkül | 1581 x 894 x 86 mm |
| Súly állvánnyal | 30.5 kg |
| Súly állvány nélkül | 30.1 kg |
| Doboz méretei | 185 x 1034 x 1757 mm |
| Kiegészítők |
| Csomag tartalma | Elemek Tápkábel Távirányító Használati utasítás |
| Falra szerelhető rendszer |
| VESA kompatibilitás | 400 x 200 |