50" Metz 50MQF7500ZSzívesen élveznéd mozi minőségben a filmeket otthonod kényelméből is? Akkor jó választás lehet számodra ez a nagyszerű METZ TV. Engedd, hogy magával ragadjon a nagyszerű vizuális élmény, köszönhetően a fejlett QLED technológiának és HDR10, HDR10+ és Dolby Vision szabvány támogatásnak. Engedd, hogy elvarázsoljon az óriási film és sorozat választék az olyan közkedvelt streaming szolgáltatóktól, mint a YouTube, NETFLIX vagy a Voyo. A gyors jelenetek szerelmeseit is elbűvöli 50 / 60Hz képfrissítési frekvenciája. Gamer mód, VRR (Variable Refresh Rate), Ideal for PlayStation 5 és Cloud gaming örvendezteti meg az igényes játékosokat is. A nagyszerű látványt csak fokozza a remek hangzás, amiért 24W-os Soundbar hangszóró felel. Ezen METZ Smart TV a fejlett Google TV operációs rendszert használja, és megjelenését egy egészen elegáns dizájn egészíti ki. A TV megjelenését fekete szín varázsolja tökéletessé. Amennyiben a falra szeretnénk szerelni a TV-t, akkor VESA szabványú tartóra lesz szükségünk, melynek méretei 200×200 mm. A távirányító tartalma a csomagolásnak.
Meglepően tökéletesen éles kép
Szabadulj meg a problémáktól, és élvezd a tűéles 4K Ultra HD felbontást 50" képátló mellett. Eme METZ televízió köszönhetően annak, hogy nagy számban helyeztek el pixeleket a képernyő egész területén, rendkívül éles kép megjelenítésére képes. A 4K megjelölés arra utal, hogy négyszer annyi pixellel rendelkezik, mint a klasszikus Full HD képernyő. A kép 3840 × 2160 képpontból tevődik össze, melynek köszönhetően minőségromlás nélkül élvezhetjük a filmeket és egyéb műsorokat. Precíz zóna-háttérvilágítást biztosít a Direct LED technológia, amely dinamikusan alkalmazkodva a kép tartalmához garantálja a legjobb kontrasztot és képalkotást.
QLED technológia a felejthetetlenül autentikus és realisztikus színélményért
Ezen QLED technológiát alkalmazó TV kiváló vizuális szórakozást nyújt. A QLED kijelző forradalmi technológiával büszkélkedhet, amely páratlanul széles színspektrumot jelenít meg, és a kép teljesen hű az eredetihez. Teljesen tiszta képet látunk még világos környezetben vagy oldalról nézve is.
A TV HDR komptatibilis
Ezzel a TV-vel és az általa használt High Dynamic Range (HDR) funkcióval a jelenet sötét és világos részein is továbbfejlesztett részletalkotást kapunk. Olyan technológiát támogat, mint HDR10, HDR10+ és Dolby Vision. A HDR10 a jelenet maximális fényereje alapján állítja be a kép fényerejét. A HDR10+ esetén a kép fényereje dinamikusan változik az egyes képkocáktól függően. A Dolby Vision nagyon gazdag színárnyalat-palettát kínál még maximális fényerő mellett is.
Urald az összes játékot ezzel a lenyűgöző METZ TV-vel
A beépített játékos funkció segítségével előnyre tehetsz szert, és megelőzheted a konkurens játékosokat. A játékokban kulcsfontosságú a jó grafika, gyors reakció és a rövid válaszidő. Az izgalmas gamer mód, VRR (Variable Refresh Rate), ideal for PlayStation 5 és Cloud gaming funkcióval a játék valóban szórakoztató lesz. A VRR technológia használatával garantált a játékok gyönyörű és sima, akadozás nélküli futása, emellett a gyors frissítési frekvencia éles és folyamatos mozgást biztosít. Eme METZ TV kiváló hatékonyságú monitorként működik, hogy megfeleljen a legigényesebb játékosok igényeinek is.
A legmodernebb operációs rendszer korlátlan szórakozást rejt
Ez a remek Google TV smart TV számos érdekes funkciót rejt, mint például Google Assistant. Vezeték nélkül oszthatunk meg tartalmat, kitükrözhetjük telefonunkat vagy számítógépünket, használhatjuk a hangasszisztenst, és integrálhatjuk a TV-t az okos otthonunkba. A hangasszisztens társunkká válhat az elektronika világában. Gyorsan és egyszerűen megtalálhatjuk kedvenc videóinkat az alkalmazásokban, amit különösen a legfiatalabb felhasználók fognak díjazni. Egyszerűen felfedezik kedvenc meséjüket, és nem kell használniuk a számukra bonyolult billentyűzetet. Ezentúl az összes csatlakoztatott eszközt egyetlen intelligens vezérlővel irányíthatjuk. Kedvenc streaming szolgáltatásunk egy gombnyomásra elérhetővé válik a TV-n.
Használd ki a nagyszerű METZ TV összes smart funkcióját
A TV-re telepített aktuális verzió HbbTV 2.0.3. Az intelligens funkciók segítségével böngészhetsz az neten, információkat kereshetsz, videókat nézhetsz, online tartalmakat streamelhetsz, kommunikálhatsz a közösségi médián keresztül és így tovább.
Nagyszerű választás, ami mindenki igényeit kielégíti
Olyan kapcsolódási lehetőségeket biztosít más intelligens eszközökhöz, mint Bluetooth, Chromecast és WiFi 5. A moziszerű hangzásról olyan technológia gondoskodik, mint Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Audio és Dolby Digital. A Dolby Atmos technológiának köszönhetően több csatornán keresztül biztosított a 3D térhangzás. Például az egyik csatorna lejátszhatja a lövés, a másik pedig a fegyvermechanika hangját, ennek hála a hang térbeli terjedése lényegesen pontosabb és hitelesebb lesz. Biztos értékelni fogod az automatikus hangerőszabályozó funkciót, A TV folyamatosan figyeli a hangerőt, és automatikusan kiegyensúlyozza a túl hangos vagy halk hangokat a programok közötti váltáskor vagy reklámok közben.
Élvezd a korlátlan multimédiás funkciókat
Ez a nagyszerű METZ QLED TV le vesz a lábadról multimédiás funkcióival. Amennyiben éppen nincs időd megnézni kedvenc műsorod, csak vedd fel USB-n keresztül egy merevlemezre, és megnézheted később. Ha a TV-ben nem megy semmi érdekes, USB segítségével csatlakoztathatsz egy flash drive-ot, és lejátszhatod saját tartalmaid.
50" Metz 50MQF7500Z televízió kulcsfontosságú paraméterei:- A lenyűgöző METZ televízióval olyan lesz az otthoni filmezés, mintha csak moziban lennél
- Lenyűgöző látványvilág köszönhetően a modern QLED technológiának, és HDR10, HDR10+ és Dolby Vision szabvány támogatásnak
- 50 / 60Hz-es képfrissítési frekvencia az akciójelenetek szerelmeseinek
- A nagyszerű látványt csak fokozza a remek hangzás, amiért 24W-os Soundbar hangszóró felel
- 320 cd/m² maximális fényerő mellett a színek valósak, tökéletesen tiszták és természetesek
- Élvezd a precíz 4K Ultra HD felbontást 50" képátló mellett
- Ezen METZ Smart TV a fejlett Google TV operációs rendszert kapta
- Direct LED háttérvilágítást kapott
- Használhatjuk a következő funkciókat HDR, TÜV Low Blue Light és TÜV Flicker-Free
- Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Audio és Dolby Digital garantálja a hanghatásokat mozi minőségben
- A népszerű okos funkciók között szerepel: okos távirányító, hangvezérlés és ECO mode
- Egyéb közkedvelt funkciói közé tartozik automata hangerő szabályozás
- Válogass népszerű filmek és sorozatok között olyan alkalmazásokban, mint NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube, Spotify, Twitch, Amazon Prime Video, Telekom TV, OKTAGON TV, Kodi, Canal+, Steam Link, Google Duo és Deezer
| Operációs rendszer |
| Felület nyelve | Angol, Cseh, Magyar, Szlovák |
| Operációs rendszer | Google TV |
| Típus | Smart TV |
| Tunerek |
| Tuner | DVB-S, DVB-S2 |
| Multimédiás funkciók |
| Multimédiás funkciók | Felvétel USB-re, Lejátszás USB-ről |
| Csatlakozás |
| Be- és kimenetek | CI+, Digitális optikai/digitális hangkimenet, Fejhallgató kimenet, HDMI 2.1, LAN, USB |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Chromecast, WiFi 5 |
| Tápellátás | 100-240V |
| HDMI | 3 × |
| USB | 2 × |
| Kijelző |
| Támogatott HDR szabványok | Dolby Vision, HDR10, HDR10+ |
| Háttérvilágítás | Direct LED |
| Képernyő felülete | Fényes |
| Technológia | QLED |
| Egyéb kijelző technológiák | HDR, TÜV Flicker-Free, TÜV Low Blue Light |
| Képfrissítési frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Maximális fényerő | 320 nt |
| Képátló és felbontás |
| Képátló | 50 " (127 cm) |
| Felbontás | 4K Ultra HD |
| Maximális felbontás | 3840 × 2160 |
| Méretek és tömeg |
| Mélység talp nélkül | 8,1 cm |
| Magasság talp nélkül | 64,7 cm |
| VESA felfüggesztés | 200×200 |
| Talapzat szélessége/lábak közötti távolság | 47,5 cm |
| Mélység | 26,4 cm |
| Szélesség | 111 cm |
| Tömeg | 7,8 kg |
| Magasság | 71,8 cm |
| Audió |
| Audió formátumok | Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Beépített audio | Soundbar |
| További audió tulajdonságok | Automata hangerő szabályozás |
| Hangszóró teljesítmény | 24 W |
| Energiacímke 2021 |
| Energiahatékonysági osztály HDR esetén | G |
| Energiahatékonysági osztály SDR esetén | F |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén | 105 kWh/1000 óra |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén | 65 kWh/1000 óra |
| Játék jellemzői |
| Játék jellemzői | Gamer mód, Ideal for PlayStation 5, VRR (Variable Refresh Rate) |
| Alkalmazások | SMART funkciók |
| Globális alkalmazások | Amazon Prime Video, Canal+, Deezer, Disney+, Google Duo, HBO Max, Kodi, NETFLIX, OKTAGON TV, Spotify, Steam Link, Telekom TV, Twitch, YouTube |
| Szlovák alkalmazás | AntikTV, O2 TV (nem támogatott), Skylink Live TV, SledováníTV (nem támogatott), Voyo (nem támogatott) |
| Cseh alkalmazás | AntikTV, Skylink Live TV (nem támogatott), SledováníTV (nem támogatott), Telly (nem támogatott) |
| SMART funkciók | ECO mode, Hangvezérlés, Okos távirányító |
| Kompatibilitás hangasszisztenssel | Google Assistant |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Évjárat |
| Évjárat | 2025 |
| Csomag tartalma |
| Távirányítót tartalmaz | Intelligens hangvezérléssel |