LG QNED92A6A QNED evo MiniLED
Új QNED Dynamic Color technológiaAz LG egyedülálló, széles színtartományt biztosító új technológiájának köszönhetően élénk és valósághű színeket élvezhet, mintha a valóságot látná.
MiniLED Precision Dimming technológiávalA MiniLED, az új alpha AI processzor által vezérelve, kiemelkedően tiszta kontrasztot és lenyűgözően valósághű részleteket biztosít az LG QNED evo televízión.
Alpha 8 AI Gen2 processzor — intelligensebb és gyorsabb, egy évtizednyi innováció eredményekéntA processzor mesterséges intelligenciával működő motorja képes felismerni a tartalmat műfaj szerint. Ennek alapján automatikusan optimalizálja a képminőséget a nagyobb mélység és részletgazdagság érdekében.
Keltsen életre minden képkockát az AI Picture Pro technológiávalAz AI Super Upscaling és a Dynamic Tone Mapping Pro elemzi az egyes képkockák elemeit, hogy javítsa a felbontást, fényerőt, mélységet és élességet.
Az LG AI TV új generációja
Egészítse ki élményét az AI Magic Remote távirányítóvalIrányítsa könnyedén televízióját az AI Magic Remote segítségével – nincs szükség más eszközre! Egyetlen egyszerű kattintással intuitív és gyors navigációt biztosít a webOS rendszerben, drag and drop funkciókkal.
AI ChatbotSaját AI Chatbot áll rendelkezésére, amely aktívan segít a problémák megoldásában és a kérések kezelésében. Egyszerűen beszéljen a televízióhoz — az felismeri szándékait és ennek megfelelően válaszol.
AI Picture WizardA fejlett algoritmusok 1,6 milliárd lehetséges képi variáció közül tanulják meg az Ön preferenciáit. A kiválasztott beállítások alapján a televízió személyre szabott képet hoz létre kizárólag az Ön számára.
AI Sound WizardVálassza ki az Önnek tetsző hangzást az opciók közül. Az AI 40 millió paraméter alapján hoz létre személyre szabott hangprofilt az Ön ízléséhez igazítva.
5 évnyi frissítés a díjnyertes webOS Re:New programmalÉlvezze a legújabb funkciókat és éves szoftverfrissítéseket. A CES Innovation-díjas webOS biztonságos, és védi az Ön személyes adatait.
LG Gallery+ — személyre szabott tér az Ön stílusábanTegye képernyőjét élő galériává több mint 100 műalkotással, lenyűgöző tájképekkel és nyugtató videókkal. A könyvtár folyamatosan frissül, így mindig kellemes hangulatot teremthet, még akkor is, ha épp nem néz televíziót.
Szinkronizálja a zenét és a képeket a hangulatávalPárosítsa a háttérzenét a képekkel, hogy megteremtse a kívánt hangulatot. Választhat az előre beállított dallamok közül, vagy Bluetooth-on keresztül lejátszhatja saját zenéit mobilkészülékéről.
Könnyed hozzáférés a Google Photoshoz és emlékei megjelenítéseCsatlakoztassa Google Photos-fiókját a televízióhoz egyszerűen, telefonja segítségével. Könnyedén személyre szabhatja a teret saját fotógyűjteménye tartalmaival.
Maradjon naprakész a személyre szabott vezérlőpulttalGyorsan áttekintheti a fontos információkat: időjárás-előrejelzés, sportértesítések, Google Naptár, Home Hub értesítések, foglalások és sok más.
Mindig készen állEnergiatakarékos üzemmódban is élvezheti a műalkotásokat vagy a kiválasztott képeket a Gallery+ segítségével, még akkor is, ha a televízió ki van kapcsolva — digitális vászonná alakítva azt.
AI fényerőszabályozásA beépített érzékelők észlelik a környezeti fényt, és automatikusan beállítják a képernyő fényerejét, hogy minden körülmény között optimális megtekintési élményt nyújtsanak.
Home Hub — a teljes okosotthon platformjaKezelje egyszerűen az LG készülékeket és más csatlakoztatott eszközeit. Élvezze az okosotthon teljes kényelmét egyetlen intuitív menüből.
Nagy képátlójú televízióÉlje át kedvenc filmjeit, sporteseményeit és játékait egy nagyképernyős LG televízión. Lépjen be a magas felbontású látvány világába egy hatalmas képernyőn.
Vékony kialakításEgészítse ki életterét modern, elegáns dizájnnal, amely tökéletesen illeszkedik otthonába, és egy csipetnyi kifinomultságot kölcsönöz.
AI Sound Pro – erőteljesebb hangzásértAI Clear SoundA pontos hangkorrekció fokozza a hang tisztaságát, így kivételes hangélményt nyújt.
Lenyűgöző, térhatású hang a WOW Orchestra segítségévelAz LG QNED TV és az LG Soundbar tökéletes párost alkot, harmonikusan együttműködve biztosítják a többirányú, surround hangzást.
Maximális szórakozás többképernyős Multi View funkcióvalHasználja ki televíziója minden képességét a Multi View funkcióval. Tükrözze eszközeit Google Cast vagy AirPlay segítségével, ossza meg a képernyőt két részre, és élvezze a többforrású szórakozást megszakítás nélkül.
Széleskörű tartalomhozzáférés — ingyenesenAz LG exkluzív streaming szolgáltatása, az LG Channels, élő és igény szerinti csatornák széles választékát kínálja — mindezt díjmentesen.
Fejlett játékélményTapasztalja meg a csúcsteljesítményű játékot VRR és AMD FreeSync Premium támogatással. Élvezze a játékot késleltetés és mozgáselmosódás nélkül, hogy semmi se akadályozza teljesítményét.
A legjobb QNED TV filmnézéshezÉlje át, ahogy a filmek életre kelnek saját házimozijában, térhatású hangzással és FILMMAKER MODE üzemmóddal, amely alkalmazkodik a környezeti fényhez, a rendezői szándéknak megfelelő képminőséget biztosítva.
Dolby Vision és Ambient FILMMAKER MODEÉlvezze a rendező által megálmodott filmélményt a FILMMAKER MODE segítségével, amely a környezeti fényhez igazítja a képet, hogy az eredeti megjelenítéshez a lehető legközelebb álljon.
Dolby AtmosEngedje, hogy a valósághű térhatású hangzás körülölelje Önt, és a történések középpontjába repítse.
| Általános tulajdonságok |
| Kijelző átmérő | 214 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | QNED |
| Speciális technológia | MiniLED FALD QNED Evo |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Sötétszürke |
| Interfész | 2 x USB 1 x RJ-45 CI+ slot 1 x Digital Optical Out 4 x HDMI 2.1 |
| Okos TV |
| Operációs rendszer | webOS |
| Operációs rendszer verziója | ThinQ AI |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ Twitch HBO Max Nvidia GeForce Now SkyShowtime Boosteroid Cloud Gaming |
| Főbb jellemzők | Hangvezérlés Multi View Apple HomeKit integráció |
| Mirroring | iOS |
| Intelligens hangsegéd | ThinQ® AI |
| Processzor típusa | Alpha 8 AI Gen2 Processor |
| Bluetooth verzió | 03.máj |
| Videó jellemzők |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10 HLG Dolby Vision |
| Képtechnika | AI Fényerő-szabályozás 100% Color Volume AI Genre Selection Dynamic Tone Mapping Pro FILMMAKER MODE™ Szemelyre szabott kepvarazslo Α8 AI Super Upscaling 4K QNED evo α8 AI Processor Gen2 α8 AI Picture Pro Dynamic QNED Color Precision Dimming PRO |
| Játék jellemzők | VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) HGiG FreeSync Premium Compatible Game Optimizer |
| Frissítési gyakoriság | 120 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Audio jellemzők |
| Audio technika | Dolby Atmos AI Acoustic Tuning Bluetooth Surround Ready Clear Voice Pro Tv Sound Mode Share WOW Orchestra Personalized Sound Wizard WiSA Ready α8 AI Sound Pro |
| Hangrendszer | 02.febr |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 40 W |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
| Kapcsolódás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ax |
| Energia fogyasztás |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 168 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 320 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | G energiaosztály |
| Méretek |
| Méretek állvánnyal | 1890 x 450 x 1180 mm |
| Méretek állvány nélkül | 1890 x 59.9 x 1081 mm |
| Súly állvánnyal | 35.2 kg |
| Súly állvány nélkül | 34 kg |
| Doboz méretei | 2310 x 177 x 1200 mm |
| Doboz súlya | 48.1 kg |
| Kiegészítők |
| Csomag tartalma | Elemek Tápkábel Használati utasítás Intelligens távirányító |