A valódi 4K TV a szórakozás minden formájáhozAz LG UHD TV a szórakozáshoz készült, és magasabb szintű élményt nyújt, bármit is nézzen. Legyen szó filmekről, sportközvetítésekről vagy játékokról, valódi 4K képet jelenít meg élénk színekben és finom részletekkel. Élvezze a valósághűbb képeket a Full HD-nál négyszer nagyobb felbontással.
Nézzen mindent magasabb minőségbenA processzor eltávolítja a videozajt, valamint élénkebb színeket és jobb kontrasztot hoz létre. Az alacsony felbontású képeket feljavítja, így közel 4K minőségű képek jönnek létre.
Széles betekintési szögÉlethű színek bármilyen szögből. Nézze a kedvenc csapatainak meccseit olyan képernyőn, amely a néző helyzetétől függetlenül elbűvölően valósághű színeket jelenít meg.
Az Ön otthonába, az Ön szórakozáshoz tervezveAz LG UHD TV-k vékony keretei és a kifinomult, modern vonalai elsőrendű esztétikus külsőt kölcsönöznek a szobának, és javítják a televíziózási élményt is.
Tulajdonságok:- Termék típusa: 4K UHDKépernyőméret ( Inch ) 43"
- Falra szerelhetőség (VESA): Igen
- Felbontás: 3840x2160
- Megvilágítás típusa: DIRECT LED
- Digitális TV vétel (földi/kábel/műholdas): DVB-T2/C/S2
- Digitális műsorszórás vétele (Main/Sub): A készülék alkalmas a magyarországi földfelszíni, szabad hozzáférésű digitális televíziós műsorszórás vételére
| Kijelző |
| Kijelző méret | 43 " |
| Képátló | 109,00 cm |
| Kijelző típus | Direct LED |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző képfrissítés | 50 Hz |
| Alapadatok |
| Smart | Igen |
| Típus | Smart |
| Tuner | DVB-T2,DVB-C,DVB-S2,DVB-T,DVB-S,CI+ |
| Hangszóró | 2x10W |
| Teletext | Igen |
| Funkciók | Game Mode,HDR effektus,Automatikus fényerő |
| Készenléti fogyasztás | 0,50 watt |
| Energia osztály 2021. | G |
| Csatlakozó(k) |
| Komponens | 1 db |
| Bluetooth | Igen |
| USB 2.0 be | 2 db |
| HDMI be | 3 db |
| CI kártya foglalat | Igen |
| LAN | Igen |
| WiFi | Igen |
| Fizikai jellemzők |
| Fali konzol szabvány | VESA 200x200 |
| Szélesség (max.) | 111,6 cm |
| Magasság (max.) | 65,4 cm |
| Mélység (max.) | 14,8 cm |