Miele G 7085 SCVi XXL beépíthető mosogatógép
A energiaosztályA fenntarthatóság középpontban: számos modell a legmagasabb energiahatékonysági osztályt éri el, így maximális teljesítményt biztosít alacsony energiafogyasztás mellett.
Innováció: AutoDos PowerDisk rendszerrelAutomatikus mosogatószer-adagolás integrált PowerDisk rendszerrel. Kimagasló tisztítási teljesítmény és páratlan kényelem minden mosogatás során.
QuickPowerWashRövid program: kiváló tisztítási eredmény normál szennyezettségű edények esetén mindössze 58 perc alatt.
Szárítás AutoOpen funkcióvalTökéletes szárítás: a mosogatógép ajtaja a program végén automatikusan kinyílik, biztosítva a hatékony és teljes száradást.
Igazolt higiéniaHigiénikus tisztítás: minden Miele mosogatógép megbízhatóan eltávolítja a vírusok több mint 99,9%-át.
Készülékek hálózatba kapcsolása Miele@home rendszerrelTegye okosabbá otthonát: a Miele@home segítségével intelligensen összekapcsolhatja háztartási készülékeit, és további kényelmi funkciókat érhet el.
BottleCleanKifejezetten palackok és magas edények tisztítására tervezve. Tökéletes eredmény a FlexCare Glass & Bottle rendszer használatával.
ComfortWashMindennapi használatra: kímélő program palackokhoz, mérsékelt erőforrás-felhasználással.
ComfortWash+Kiemelkedő tisztítási teljesítmény: a ComfortWash+ még a makacs szennyeződéseket is eltávolítja.
FlexiAssist jelölésekSzínkódolt, rugalmas elemek az optimális és személyre szabható kosárelrendezés érdekében.
Brilliant GlassCareKíméletes és gondos tisztítás: a Brilliant GlassCare technológia különös odafigyeléssel kezeli az üveg edényeket, megőrizve azok ragyogását és épségét.
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 10 |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kosár anyaga | Műanyag |
| Szín | Fehér |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Funkciók és Programok |
| Tulajdonság | Automatikus kikapcsolás Hangjelzés a program végén Szórókar Automatikus ajtónyitás Üvegáru tartó |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Zajszint | 43 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 54 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 8.4 l |
| Méretek |
| Magasság | 85 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 55 cm |