Miele G 7040 Sci
A energiahatékonyságA fenntarthatóság mindenek középpontjában: számos modell eléri a legmagasabb energiahatékonysági osztályt.
Innováció: AutoDos PowerDiskkelAutomatikus adagolás integrált PowerDiskkel. Kiemelkedő tisztítási rendszer, páratlan szabadság!
QuickPowerWashRövid program: a legjobb tisztítási eredmények normál szennyezettségű edények esetén 58 perc alatt.
Szárítás AutoOpen funkcióvalTökéletes szárítás: a mosogatógép ajtaja a programciklus végén automatikusan kinyílik.
Bizonyított higiéniaHigiénikus tisztítás: minden Miele mosogatógép biztonságosan eltávolítja a vírusok több mint 99,9%-át.
Készülékek hálózatba kapcsolása a Miele@home segítségévelTegye okosabbá mindennapjait: a Miele@home révén intelligensen összekapcsolhatja háztartási készülékeit – további lehetőségekért.
FlexiAssist jelölésekOptimális vizuális támogatás: a rugalmas elemek színkódolt azonosítása a kosarak egyedi kialakításához.
ComfortClosePraktikus: az ajtó rendkívül könnyen nyitható és zárható, és bármely pozícióban nyitva marad.
FlexCare pohár- és palacktartóMaximális rugalmasság: a palackok és poharak stabilan rögzítve vannak az alsó kosárban az optimális tisztítás érdekében.
XL AssistTökéletes nagy méretű tárgyakhoz: az XL Assist segítségével helytakarékosan rendezheti el az edényeket.
ExtraComfortA FlexCare Glass & Bottle és a pohártartók helyet biztosítanak borospoharaknak és újrahasználható palackoknak.
Szabványos terítékekBőséges hely az edényeknek: akár 14 szabványos teríték számára.
3D MultiFlex tálcaAz intelligens állítási lehetőségek helyet teremtenek a mosogatógépben még a kisebb tárgyak számára is.
Brilliant GlassCareKíméletes és finom tisztítás: a Brilliant GlassCare gondos kezelést biztosít az üvegáruk számára.
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 10 |
| Szín | Fehér Ezüstszín |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Funkciók és Programok |
| Tulajdonság | Automatikus kikapcsolás Hangjelzés a program végén Szórókar Automatikus ajtónyitás Üvegáru tartó |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Zajszint | 43 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 54 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 8.4 l |
| Méretek |
| Magasság | 81 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 57 cm |