Miele G 5150 SCVi ED Active Beépíthető mosogatógép, 14 készlet, 5 program, D energiaosztály, QuickPowerWash, 60 cm, Rozsdamentes acél
QuickPowerWash
Verhetetlen összhang: a QuickPowerWash mosogatóprogram és a kifejezetten hozzá kialakított Ultra Tabs All in 1 tabletták a lehető legjobb tisztítási és szárítási eredményt érik el az átlagosan szennyezett edényeknél 58 perc alatt, akárcsak a PowerDisk. A speciális tabletták oldódási ideje rövidebb, csupán 2–3 perc. Ezáltal a tisztítási teljesítmény már a mosogatóprogram elején rendelkezésre áll.
EcoPower-technológia
Az ECO programban a vízfogyasztás 8,4 literre csökken. Ez azt jelenti, hogy kevesebb energiára van szükség a felmelegítéséhez – és az energiatakarékos mosogatógép előnyeit élvezheti. A vízmegtakarítást az intelligensen megtervezett bevezetőrendszer és az új, rendkívül hatékony szűrőrendszer teszi lehetővé. A kiegészítő szigetelés csökkenti a hőveszteséget és ezáltal a víz felmelegítéséhez szükséges energiát.
Brilliant GlassCare
A Brilliant GlassCare kímélő mosogatást biztosít a poharak számára. A kímélő program már 45 °C-on is tisztít. A szilikonpárnák révénbiztonságosan elhelyezhetők a borospoharak a FlexCare pohártartóban. A program végén a szabadalmaztatott AutoOpen szárítási funkció automatikusan kinyitja a mosogatógép ajtaját. A poharak utólagos polírozás nélkül is szárazak – és az üvegvédő formulát tartalmazó különleges tisztítószereinkkel optimálisan ápolhatók.
Extra száraz
A meghosszabbított szárítási fázis és az öblítési hőmérséklet növelésének köszönhetően minden tökéletesen száraz lesz, még a poharak és a műanyag eszközök is.
Egy ajtó koncepció, amely mindent megtesz
Nézze meg, milyen könnyen nyílik és záródik a Miele ajtaja. Az ajtó az Ön által kiválasztott pozícióban marad.
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 5 |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Kosarak száma | 2 |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Ezüstszín |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Hozzátartozó kiegészítők | Evőeszköz tálca Kosártartó Pohártartó |
| Funkciók és Programok |
| Programok | Finom Eco Clean Auto Intenzív Gyors |
| Tulajdonság | Elárasztás elleni védelem Hátralevő idő mutató Gyermekzár Állítható felső kosár Evőeszköz kosár Üvegáru tartó Pohártartó |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| ECO program időtartama | 4 h 25 min |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | D energiaosztály |
| Zajszint | 45 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 84 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 8.5 l |
| Méretek |
| Magasság | 80.5 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Tömlőhossz | 1.5 m |
| Kábel hossza | 1.7 m |
| Súly | 44 kg |