A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:









| Általános jellemzők | |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 12 teríték |
| Programok száma | 9 |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok | |
| Programok | Finom Eco Clean Intenzív Gyors Normál |
| Tulajdonság | Elárasztás elleni védelem Jelzés a program végén Szárítás Só-utántöltés jelzés Késleltetett indítás Fél-töltés opció Állítható felső kosár Öblítőszint jelző |
| Késleltetett indítás | 1 h 19 h |
| ECO program időtartama | 3 h 42 min |
| Energia és Teljesítmény | |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 47 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 92 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 9 l |
| Méretek | |
| Magasság | 82 cm 87 cm |
| Szélesség | 59.8 cm |
| Mélység | 55 cm |


