Electrolux EEM69420W beépíthető mosogatógép
Fenntartható mosogatás könnyedén
Környezettudatos döntések, könnyedén. Állítsa be a QuickSelect érintőkijelzőn, hogy mennyi ideig tartson a program. Az Ecometer pedig intuitív zöld sávokkal megmutatja Önnek a leginkább fenntartható programot, amellyel vizet és energiát takaríthat meg
SoftGrips és SoftSpikes - védelem a finom üvegholminak
A SoftGrips és a SoftSpikes rögzítőelemeknek köszönhetően többé már nem kell a legtörékenyebb poharakat sem kézzel mosogatnia! Lágy anyaga gyengéden és biztonságosan rögzíti és tartja a poharakat, így azok nem repednek, nem törnek el.
Minden eszköz egyszerre mosogatható a MaxiFlexszel
A MaxiFlex rekeszeket úgy terveztük, hogy bármilyen méretű és formájú edények és eszközök elhelyezhetők legyenek bennük. Legyen szó extra méretűről vagy különleges formájúról, az egyedileg variálható elválasztók és a mély rekesz mindegyiknek helyet ad.
QuickSelect Wi-Fi-vel: Okos eszközzel párosított mosogatógép vezérlése alkalmazáson keresztül
Az okos eszközzel párosítható QuickSelect mosogatógépeinkkel fenntartható módon mosogathat. Útmutatást kaphat az adott töltetnek megfelelő program kiválasztásához, és beállíthatja azt is, mikor induljon el a program. Az alkalmazás összegzi a használattal kapcsolatos adatokat, és visszajelzést ad a még fenntarthatóbb mosogatáshoz.
Csendes tájékoztatás a TimeBeam kijelzővel
A TimeBeam kijelző folyamatosan a padlóra vetíti, hogy meddig tart még a program, de a késleltett funkcióról és a hibaüzenetekről is csendben tájékoztat.
| Általános jellemzők |
|
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 15 teríték |
| Programok száma | 8 |
| Hőmérséklet fokozatok | 4 |
| Tápfeszültség | 240 V |
| Szín | Fehér |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és programok |
|
| Programok | Öblítés Eco Clean Auto Gyors Szárítás Normál Gépi fertőtlenítés |
| Tulajdonság | Automatikus kikapcsolás Hátralevő idő mutató Wi-Fi Szárítás Só-utántöltés jelzés Túlfolyó érzékelő Késleltetett indítás Szennyeződésérzékelő Üvegáru tartó Öblítőszint jelző Üvegvédő rendszer |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| ECO program időtartama | 4 h |
| Energia és teljesítmény |
|
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Zajszint | 42 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 76 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 11 l |
| Méretek |
|
| Magasság | 81.8 cm |
| Szélesség | 59.6 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Kábel hossza | 1.6 m |