Candy Rapido CI 3C6F0A beépíthető mosogatógép
GYORS TARTALOM
A Candy RAPIDO mosogatógép a leggyorsabb és legtágasabb mosogatógép a piacon.
MOSÁS ÉS SZÁRÍTÁS PROGRAM 35`
Félig töltött program, amely mindössze 35 perc alatt elmosogatja és szárítja az edényeket. Csökkenti az energia- és vízfogyasztást.
Gyorsabban, mint valaha!
WIFI CSATLAKOZTATÁS/ HON APP
Szeretné, ha a mosogatógépe akkor is működne, amikor Ön nincs otthon, és mindig kézben tartva?
Használja okostelefonja hOn alkalmazását a mosási ciklus elindításához/leállításához, bárhol is van.
WIFI CSATLAKOZTATÁS/ HON APP
A konyhában minden tárgynak megvan a maga helye. Használja az edénybehelyezés funkciót a hOn alkalmazásból, és megtalálja a mosogatógép megfelelő betöltésének helyét és helyét.
Nem tudja melyik mosóprogramot válassza? Készítsen fényképet a telefonjával a hOn alkalmazásban, és megoldást kínál a következőkre:
A rakodás optimalizálása
A tökéletes eredmény eléréséhez ajánlott mosási program víz-, idő- és energiatakarékosság mellett.
INVERTER MOTOR
A Candy RAPIDO CI 3C6F0A mosogatógép új Speed-Drive Inverter motorral van felszerelve: a fogyasztási hatékonyság a maximális mosási teljesítménnyel párosul.
Az új C energiaosztályú.
NAGY MOSÁSI KAPACITÁS
A Candy Rapido mosogatógép legfeljebb 13 készlettel rendelkezik.
Moss el mindent egy töltettel!
FÉLTÖLTET
Kifejezetten kis rakományokhoz kifejlesztett opció, alacsony szennyezettség mellett.A mosási program kiválasztása után nyomja meg a gombot, és a jelzőfény kigyullad.
A gomb minden egyes megnyomásakor kiválaszthatja a mosókosarat, amely megjelenik a képernyőn.
KEZELŐPANEL
A mosogatógép beépített elektronikus vezérléssel rendelkezik, érintőgombokkal. A vezérlőpanel elöl, az ajtó szélén van elhelyezve.
Az egyszerű és könnyen használható kezelőfelület segítségével könnyedén kiválaszthatja a kívánt mosási lehetőségeket.
Vagy megrendelheti a mosogatógépet közvetlenül mobiltelefonjáról!
INTENZÍV PROGRAM - 75⁰
A Candy Rapido ideális szövetséges a tökéletes higiénia eléréséhez konyhájában. Az edények, serpenyők és konyhai eszközök sterilizálásához válassza az Intenzív programot, amely 75° -on mos , 135 perc időtartammal. Biztosítja az egész család védelmét az egészséget negatívan befolyásoló vírusok, baktériumok és baktériumok ellen. Legyen tökéletes higiénia!
ÖKO PROGRAM - 45⁰
A normál szennyezettségű edényekhez alkalmas ECO program a leghatékonyabb program energia- és vízfogyasztás szempontjából. A program átlagos időtartama 220 perc.
Maximális hatékonyság!
ÜVEG PROGRAM – 45 °C
Ez egy kifejezetten finom poharakhoz és edényekhez tervezett program. A program finom, de hatékony mosást és nyomtalan szárítást biztosít. A program átlagos időtartama körülbelül 94 perc
Kifogástalanul tiszta edények!
ADD-DISH FUNKCIÓ
Talált piszkos edényeket a mosogatás megkezdése után?
Az "ADD-DISH" funkció segít a probléma megoldásában: csak ki kell nyitni az ajtót, hozzá kell tenni az edényeket és be kell zárni. A ciklus a leállítás pillanatától folytatódik.
Tartósan tiszta edények!
KÉSLELTETETT INDÍTÁS
A Start Delay funkcióval Ön kiválaszthatja, hogy mikor kezdje el a mosogatást.Lehetősége van a folyamatot akár 23 órás késleltetéssel is elindítani, saját preferenciáitól függően.
Moshat éjszaka, amikor olcsóbb az áram, vagy ütemezheti a mosogatás kezdetét, hogy az edények készen legyenek, amikor visszatér a munkából.
Kezdje el a mosást, amikor akarja!
További előnyök, amelyeket a Candy Rapido mosogatógép megvásárlásával kaphat:
- Csúszó kosarak
- Új pohártartó dizájn
- Állítható magasságú kosarak, a mosási igénytől függően
- A lábazat helye a tökéletes beépítéshez
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 13 teríték |
| Programok száma | 8 |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Kosarak száma | 2 |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Fehér |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok |
| Programok | Finom Eco Clean Auto Intenzív Gyors Szárítás Normál |
| Tulajdonság | Automatikus kikapcsolás Hangjelzés a program végén Wi-Fi Só-utántöltés jelzés Késleltetett indítás Üvegvédő rendszer |
| Késleltetett indítás | 23 h |
| ECO program időtartama | 3 h 57 min |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Zajszint | 46 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 73 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 10.9 l |
| Méretek |
| Magasság | 818 mm |
| Szélesség | 597 mm |
| Mélység | 555 mm |
| Súly | 35.3 kg |