Tökéletes szárítás, alacsony energiafogyasztás.
A mosogatógép kirakodásakor egyes edények (különösen a műanyag edények) még nedvesek lehetnek. A Zeolith természetes ásványi technológiával ellátott PerfectDry mosogatógépek tökéletes szárítási eredményt biztosítanak. A tisztítási fázisból származó nedvességet hasznosítja, és a szárítási fázisban meleg, száraz levegő formájában adja le. Kevesebb energiafogyasztás mellett, a PerfectDry-vel az edények máris a szekrénybe tehetők*. *Bos Bosch PerfectDry mosogatógép Zeolith technológiával és B energiaosztályú, összehasonlítva egy hasonló, Zeolith nélküli és D energiaosztályú Bosch mosogatógéppel.
Minőség és rugalmasság minden részletben.
A különböző típusú edények megfelelő betöltése kihívást jelenthet. A Max Flex fiókok megkönnyítik ezt, stabilabb alsó fiókkal és rugalmas elemekkel a nagyméretű edények könnyű elhelyezéséhez. Ráadásul az újonnan tervezett üvegpolcok, csúszásgátló csíkok és pohárpolcok megakadályozzák az edények elcsúszását. Extra Space 3 polc vagy egy felső evőeszközfiók áll rendelkezésre a kisebb konyhai eszközök számára. A Max Flex fiókok ideálisak a stabilitás és a rugalmasság érdekében az edények berakodásakor.
Hely az evőeszközök és kisebb konyhai eszközök számára a VarioDrawer fiókban.
A VarioDrawer evőeszközfióknak, a harmadik betöltési szintnek köszönhetően a Bosch mosogatógépek még kényelmesebbek. Ideális hely az evőeszközök és kisebb konyhai eszközök, például merőkanalak és merőkanalak számára. Nagyobb rugalmasságot biztosít a mosogatógép betöltésekor, és több helyet teremt a mosogatórekeszben. Az alsó kosárban lévő evőeszköz-tálca helyettesíthető a VarioDrawerrel, így 60 cm-es mosogatógépek esetén akár 14 készlet szabványos edénykészlet, 45 cm-es mosogatógépek esetén pedig akár 10 készlet szabványos edénykészlet befogadására is lehetőség nyílik.
A készülék meghallgatja Önt.
Az Amazon Alexával való együttműködésnek köszönhetően mosogatógépét hanggal is vezérelheti. Tudja meg, hogy az Ön országában és nyelvén elérhető-e a megfelelő „Home Connect” készség az Alexa alkalmazásban. Aktiválja a megfelelő készséget az Amazon Alexa és az Ön háztartási készüléke közötti kapcsolat létrehozásához.
A mosogatógép programjának befejezésére való várakozás időpocsékolás és felesleges aggodalom lehet.
A Home Connect leveszi ezt a terhet a válláról, és segít, hogy produktívabban használja fel az idejét. Ha szeretné, a mosogatógépéről push-értesítéseket küldhet mobilkészülékére, amelyek kényelmesen tájékoztatják Önt a mosogatógép aktuális programjának állapotáról és egyéb hasznos információkról.
Töltsön le olyan programokat, amelyek tökéletesen illeszkednek a mindennapjaihoz.
Mosogatógépének használata során néha előfordul, hogy a mosogatóprogramok nem felelnek meg tökéletesen az Ön egyéni igényeinek. A programletöltési lehetőséggel rendelkező Bosch mosogatógépek lehetőséget adnak egy további program letöltésére a Home Connect alkalmazáson keresztül. a program letöltése biztosítja a tökéletes mosogatási eredményeket az Ön egyedi igényeinek megfelelő programokkal.
| Általános jellemzők |
|
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 8 |
| Teljesítmény | 2400 W |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Szín | Beépíthető |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok |
|
| Programok | Finom Eco Clean Auto Intenzív Gyors Szárítás Gépi fertőtlenítés Intelligens |
| Tulajdonság | Elárasztás elleni védelem, Hátralevő idő mutató, Csendes működés, Jelzés a program végén, Wi-Fi, Szárítás, Öntisztító szűrő, Késleltetett indítás, Állítható felső kosár, Öblítőszerhiány jelzés, Evőeszköz kosár, Szennyeződésérzékelő, Üvegáru tartó, Üvegvédő rendszer |
| Késleltetett indítás | 24 h 1 h |
| ECO program időtartama | 3 h 35 min |
| Energia és Teljesítmény |
|
| Energiahatékonysági osztály | B energiaosztály |
| Zajszint | 40 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 65 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 9 l |
| Méretek |
|
| Magasság | 86.5 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Tömlőhossz | 190 cm |
| Kábel hossza | 175 cm |
| Súly | 47.6 kg |