Ezt a terméket PRÉMIUM házhoz szállítás keretében juttatjuk el Önhöz, amely tartalmazza a következőket:
✔ Nem szükséges fáradoznia, a küldemények mozgatásához
két embert tudunk biztosítani és ők végzik a rakodást!
✔ A szállítás nem csak házszámig történik,
kollégáink lakásán belül a kért helyre teszik a terméket, akár emeletre is felviszik, felár nélkül!*
✔ Kicsomagolják és ellenőrzik a sérülésmentességet.
✔ A hivatalos magyar garanciajegy, és a használati útmutató a csomaggal együtt érkezik!
✔ Ingyen
elszállítják a régi készülékét, ha szeretné! (feltételek mellett)**
✔ Mindezt
hozzáértéssel és odafigyeléssel teszik úgy, hogy közben ügyelnek a környezet tisztaságára is!
* A 80kg feletti összsúlyú termékek esetén a kiszállítás csak házszámig történik, a termék emeletre és lakáson belülre mozgatása a helyszínen, a vevő által biztosított plusz segítség esetén oldható meg, a vonatkozó munkavédelmi törvények értelmében. A részleteket kérjük egyeztesse ügyfélszolgálatunkkal a rendelés során.
** Kizárólag abban az esetben, ha megrendeléskor a megjegyzés mezőben előre jelzi ezen szándékát. A korábbi készülékek hálózatról történő lecsatlakoztatásáról, valamint a készülékben maradt víz leengedéséről az ügyfélnek kell gondoskodnia, annak elszállítását csak ebben az esetben tudjuk vállalni. Kérjük, hogy szállítható állapotban az ingatlan ajtaja elé előzetesen készítse ki.
HATÉKONY MOSOGATÁS. SATELLITECLEAN® DUPLA FORGÁSÚ EXTRA SZÓRÓKARRAL
A SatelliteClean® rendszerrel makulátlanul tiszták lesznek az edények. Szórókarja a megszokotthoz képest háromszor akkora felületen szórja a vizet. Mivel a duplán forgó kar folyamatosan változtatja a szórás szögét, a víz minden zugot elér.
AIRDRY: TERMÉSZETES SZÁRÍTÁS
Az AirDry technológia természetes légáramlatot használ a szárítás befejező fázisában. Ez a funkció a ciklus utolsó szakaszában 10 cm-re kinyitja a készülék ajtaját. A szárítási teljesítmény maximalizálásának ez a természetes módja az energiaköltségeket is hatékonyan csökkenti.
WI-FI KÉPES QUICKSELECT MOSOGATÓGÉP. A TELJES NYUGALOM JEGYÉBEN
A Wi-Fi képes QuickSelect mosogatógép karbantartási értesítéseket és egyértelmű, lépésről lépésre haladó útmutatókat küld okostelefonjára, a My AEG Kitchen alkalmazáson keresztül. Így mindig tudni fogja mikor kell lefuttatni egy karbantartó programot, és hogyan gondoskodjon mosogatógépéről, hogy az hosszú ideig kiválóan működjön.
BELSŐ VILÁGÍTÁS - HATÉKONYABB BEPAKOLÁS
A belső világításnak köszönhetően egy pillantás alatt áttekinthető a mosogatógép belseje. Hatékonyabb és egyszerűbb az edények elhelyezése, még este is. Biztosak lehetünk benne, hogy semmi nem bújik el valamelyik kosárban kipakoláskor.
Tulajdonságok:
- Magyar nyelvű LCD kijelző
- AutoOff - automatikus kikapcsolás
- Thermo Efficient technológia a melegvizes bekötéshez
- Késleltetett indítási lehetőség (1-24 óra)
- SENSORLOGIC mosogatógép: Érzékeny szenzorok határozzák meg a mosogatáshoz szükséges víz és energia mennyiségét.
- A vízszenzor érzékeli a szennyezettségi szintet és ez alapján igazítja a vízfelhasználást
- Só és öblítőszer kijelző
- Egyéb kijelzés: hangjelzés, késleltetett indítás 1h-24h, GlassCare, öblítőszerhiány, só hiány, Time beam White, WashZone, XtraPower
- TimeBeam: a hátralévő idő kijelzése a padlón
- Belső világítás
- Állítható felső kosár, megpakolva is
- Felső kosár opciók: 2 lehajtható tartó, 2 lehajtható drót poharakhoz, 2 Soft Spikes tüskesor, 6 borospohár rögzítő gumigyűrű, lehajtható pohártartók, Prémium vezetősínek, fém fogantyú, Oldalsó fogantyúk
- Alsó kosár a következő opciókkal:4 foldable plate racks, Spray Zone, Stainless steel handle
- AQUA CONTROL elárasztás elleni védelem
| Általános paraméterek |
| Motor | inverter (BLCD) |
| Automata kikapcsolás | Igen |
| Eco program időtartama | 4:00 |
| Beépítés |
| Bejövő vízcső védelme | Aqua Control |
| Bejövő vízcső hossza | 180 cm |
| Nettó súly | 44.93 kg |
| Magasság | 818 mm |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 550 mm |
| Max. villamos teljesítményfelvétel | 1550-2200 W |
| Energia |
| Energiaosztály | D |
| Súlyozott energiafogyasztás / 100 ciklus | 86 kWh |
| Vízfogyasztás Eco programban / ciklus | 11 l |
| Zajkibocsátási érték | B |
| Zajszint | 39 dB(A) |
| Egyéb jellemzők |
| Termékkód (PNC) | 911 438 421 |
| Kivitel | Teljesen beépíthető |
| Programok száma | 7 |
| Hőmérsékletek száma | 4 |
| Mosogatási programok | 160 perces program, 60 perces program, 90 perces program, AUTO program, ECO, Tisztítás, Gyors 30 perc |
| Kijelző típusa | TFT kijelző |
| Opciók | GlassCare, SprayZone, ExtraPower |
| Vízelárasztás elleni védelem | úszókapcsoló |
| Vízszenzor | van |
| Zsanérok | csúszózsanér |
| Kosár jellemzők |
| Felső kosár jellemzői | 2 lehajtható tartó, 2 lehajtható drót poharakhoz, 2 Soft Spikes tüskesor, 6 borospohár rögzítő gumigyűrű, lehajtható pohártartók, Prémium vezetősínek, fém fogantyú, Oldalsó fogantyúk |
| Alsó kosár jellemzői | 4 foldable plate racks, Spray Zone, Stainless steel handle |
| Evőeszköz kosár | Nincs megadva |
| Evőeszköz tartó polc | késtartóval, MaxiFlex fiók, Prémium vezetősínek, Kivehető fiókosztó |
| Felső mosogatási szint | Felső szórókar |
| Alsó szórókar típusa | Satellite spray arm with Spray Zone |