AEG FSB64907Z Beépíthető mosogatógép, 14 terítékes, QuickSelect kezelőpanel, AirDry, 7 program
A szorosan pakolt és nagy edények elmosása kihívás. Az innovatív szatellit szórókar gondoskodik arról, hogy az intenzív vízsugár a mosogatógép minden szegletébe, a behelyezett edények minden négyzetcentiméterére eljusson. Nincs ételmaradék. Csak csillogó végeredmény, minden felületen.
EGYEDILEG ALAKÍTHATÓ TÉR, KÉNYELEM ÉS TISZTASÁG: MAXIFLEX
A MaxiFlex tálca optimális helyet biztosít a különféle típusú és nagyságú evőeszközöknek. A többszemélyes étkészletektől a nagyobb méretű darabokig. Az állítható rekeszeknek köszönhetően saját igényeinknek megfelelően alakíthatjuk ki a tálcát. A lapos eszközök a nagyobbaktól elkülönítve helyezhetők el, és az extra mélységének köszönhetően jóval több fér bele a megszokottnál. Hatékonyság és kényelem felső fokon.
HATÉKONY MOSOGATÁS. SATELLITECLEAN® DUPLA FORGÁSÚ EXTRA SZÓRÓKARRAL
A SatelliteClean® rendszerrel makulátlanul tiszták lesznek az edények. Szórókarja a megszokotthoz képest háromszor akkora felületen szórja a vizet. Mivel a duplán forgó kar folyamatosan változtatja a szórás szögét, a víz minden zugot elér.
GYORS ÉS EGYSZERŰ PROGRAMBEÁLLÍTÁS A QUICKSELECT KEZELŐPANELEN
A QuickSelect funkcióval tökéletesen vezérelhető a mosogatógép. Válasszunk programot az érintővezérlővel, a többit bízzuk a mosogatógépre. Eldönthetjük, hogy alacsonyabb energiafelhasználással, de tovább tartson a mosogatás vagy inkább gyorsan készüljön el több energiaigénnyel.
FÉNYJELZÉS A PADLÓN: PROGRAMFUTÁS KIJELZŐ
Ez a teljesen beépíthető mosogatógép okos megoldással tájékoztat a program pillanatnyi állapotáról. Mosogatás közben a padlóra vetített piros jelzéssel mutatja, hogy a program fut. Ha véget ér a program, a kijelzés színe zöldre vált. Egyszerű és hatékony.
SPECIÁLIS VÉDELEM A TÖRÉKENY POHARAK SZÁMÁRA
A mosogatógépben a törékeny poharak különleges figyelmet igényelnek. A készülék felső kosarában puha gumitüskék találhatók, amelyek tartják és megvédik a poharakat. Megakadályozzák, hogy kibillenjenek a helyükről és eltörjenek.
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 7 |
| Hőmérséklet fokozatok | 4 |
| Teljesítmény | 1950 W |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Kosarak száma | 2 |
| Szín | Beépíthető |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Hozzátartozó kiegészítők | Kosár |
| Funkciók és Programok |
| Programok | Eco Clean Auto Gyors Szárítás Normál Gépi fertőtlenítés |
| Tulajdonság | Elárasztás elleni védelem Szárítás Só-utántöltés jelzés Késleltetett indítás Állítható felső kosár Szennyeződésérzékelő Pohártartó |
| Késleltetett indítás | 1 h 24 h |
| ECO program időtartama | 4 h |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Zajszint | 44 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 75 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 10.5 l |
| Méretek |
| Magasság | 818 mm |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 550 mm |
| Tömlőhossz | 150 cm |
| Súly | 35.5 kg |