Samsung Bespoke AI WD90DB7B85GBU4 Mosó-szárítógépIntelligens energiamegtakarításFigyelje és csökkentse az energiafogyasztást. Az AI Energy* üzemmóddal ellenőrizheti az energiafogyasztását és megbecsülheti a számláját. Az AI Energy** üzemmódban futó programokkal csökken az energiafogyasztás.
Intelligens, kíméletes mosás
AI Ecobubble™Élvezze a hatékonyabb mosást az AI Ecobubble™* segítségével. Olyan buborékokat hoz létre, amelyek 24%-kal** több szennyeződést távolítanak el, még alacsony hőmérsékleten is, 70% energiát takarítanak meg*** és 45,5%-kal jobb szövetápolást biztosítanak ****. Emellett felismeri a szövet típusát, és optimalizálja a buborékok mennyiségét, a mosási időt, a hőmérsékletet és a centrifugálási sebességet.
AI WashMossa a ruhákat alaposan*, de kíméletesen, kevesebb vízzel és mosószerrel**. Az AI Wash érzékelők segítségével érzékeli a szövet súlyát és finomságát. Optimalizálja a víz, a mosószer, az áztatás, az öblítés és a centrifugálás idejét. A mosási módszer elemzése révén kevesebb mosószert használ**.
A Super Speed mosás mindössze 39 perc alatt*.
A QuickDrive™ a ruhák dinamikus mozgatásával időt takarít meg, míg az Ecobubble™ erőteljes tisztítást biztosít. Az öblítési idő lerövidül a Speed Spray használatával, felgyorsítva a centrifugálási sebességet.
BESPOKE design Spacemax-szalA Bespoke mosógép nagyobb rakományokat mos, hatalmas 11 kg-os kapacitással, miközben a 600 mm-es szabványos mélység megtartása mellett. Az egyszerű, lapos kialakítás tökéletesen illeszkedik a modern belső terekhez. A SpaceMax™ technológia emellett több helyet teremt a belsejében, így többet moshat.
Automatikus adagolásA legjobb mosási eredmények elérése*. Az Auto Dispense fiók automatikusan adagolja a megfelelő mennyiségű mosószert és öblítőt. Emellett egy hónapig elegendő mosószert tartalmaz**, így nem kell minden mosás után újratölteni a mosószertartályt**.
AI ControlAz AI Control segítségével egyszerűen és hatékonyan moshat. Személyre szabja a mosást a szokások megjegyzése, a programjavaslatok* és az időszerű információk megjelenítése révén. A SmartThings** programtanácsadást, ütemezést és hibaelhárítást kínál. És válassza ki az ideális szárítási programot az elkészült mosáshoz***.
Higiénikus tisztításRuhái megérdemlik a rendszeres mély- és higiénikus tisztítást. A Hygiene Steam egy erőteljes gőztisztító program, amely eltávolítja a makacs szennyeződéseket, valamint a baktériumok* és allergének 99%-át**. A Hygiene Steam csökkenti a poratka, a macskák, a kutyák, a fűpollenek és a gombák*** általi expozíciót.
Dob Clean+A Drum Clean+ eltávolítja a szennyeződéseket és a szagokat okozó baktériumok 99,9%-át* a dobról, súroló/drága mosószerek használata nélkül.Egy erőteljes vízsugár eltávolítja a szennyeződéseket az ajtó tömítéséről. Ráadásul jelzi, ha tisztításra** van szükség.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Szárítóval |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag 5 tag |
| Töltet kapacítás | 9 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 72 dB |
| Tartály anyaga | Galvanizált Rozsdamentes acél |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 77 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Szárítási hatásfok | D |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 308 kWh |
| Szárítás |
| Szárítási kapacitás | 6 kg |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Gyors mosás Gyerekzár StayClean rekesz Wi-Fi irányítás Késleltetett befejezés Inverter motor Automatikus adagolás Drum Clean+ |
| Biztonsági funkciók | Gyerekzár |
| Technológia | Digital Inverter AI Control AI energia AI Wash AI EcoBubble WiFi SmartThings |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyapjú Pamut Vékony Színes Ingek Csendes mosás Szintetikus Ágyneműhuzat Kültéri ruházat Pamut szárítás Hygiene Steam Törölköző Szintetikus szárítás Air Wash Eco 40-60 Mosás és szárítás Felhős Nap Drain/Spin Dobtisztítás Intense Cold AI mosás Öblítés és centrifugálás Gyors mosás 15 perc Less microfiber Super Speed 39 minute |
| Mosási programok száma | 25 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min 39 min |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| ECO program időtartama | 7 h 32 min |